zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

Nowoczesne apartamenty z windą -Rajskie Tarasy.

  • Rodzaj: M3, własnościowe na sprzedaż
  • Ilość pięter budynku: 4
  • Numer piętra: 2
  • Powierzchnia użytkowa: 59 m2
  • Miasto: Rybnik
  • Dzielnica: Boguszowice Stare
  • Ulica: Sztolniowa

411 309 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Firma DOMBUD- INVEST oferuje Państwu nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie mieszkań znajdą się lokale zaprojektowane w sposób funkcjonalny co pozwala na ich dowolną aranżację.

Projekt Rajskie Tarasy został podzielony na dwa etapy, w ramach których powstaną budynki o podobnym układzie. Które będą posiadały trzy kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Głównym założeniem całej inwestycji jest stworzenie spójnego pod względem estetyki i funkcjonalności osiedla, które wpisuje się w otoczenie.

Podczas realizacji inwestycji Rajskie Tarasy powstaną łącznie dwa budynki po ok. 15 mieszkań każdy o metrażach od 38,57 m2 do 76,51 m2. W obiektach zaplanowano mieszkania dwu, trzy- oraz czteropokojowe. Każdy z zaprojektowanych lokali posiada balkon . Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking z 14 miejscami dla samochodów osobowych.

Osiedle Rajskie Tarasy jest dla osób ceniących sobie dogodna lokalizację .Pierwszy apartamentowiec został oddany do użytkowania w czerwcu 2022 ,są usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku komunikacji miejskiej oraz oddziału poczty. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego.

W niedalekiej odległości znajduje się apteka, zakład fotograficzny, biblioteka publiczna, cukiernia, gabinet weterynaryjny, zakłady fryzjerskie i liczne sklepy spożywcze (między innymi Żabka umiejscowiona zaraz obok inwestycji). Dużym udogodnieniem są placówki edukacyjne znajdujące się w pobliżu inwestycji Szkoła Podstawowa oraz powstałe w 2016r nowoczesne przedszkole. Działka usytuowana jest niespełna 5km od wjazdu na autostradę A1 co ułatwia sprawny dojazd do innych miast.

Osiedle jest ogrodzone ,dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców apartamentowce są wyposażone w nowoczesną windę a każdy lokal posiada domofon. Apartamenty na parterze posiadają rolety zewnętrzne. Na dzień dzisiejszy mamy wolnych 9 apartamentów o zróżnicowanych metrażach, pełny spis wraz z cenami znajduje się na stronie internetowej inwestycji www.rajskietarasy.pl. Mieszkanie są wykończone w wysokim standardzie , wykonane są tynki cementowo-wapienne wraz z gładzią gipsową , ogrzewanie podłogowe znajduje się na całości mieszkania , okna trzyszybowe , ogrzewanie miejskie z ciepłowni. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC - apartamenty bezpośrednio od dewelopera. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem e-mail sprzedaz@dombud-invest.pl lub pod numerem telefonu 539 191 646
Kontakt z ogłoszeniodawcą

dombud-invest