zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Opiekunka do osób starszych do Niemiec

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Jeśli chcesz podjąć pracę dającą możliwość niesienia pomocy osobom starszym dla których funkcjonowanie w codziennym życiu staje się prawdziwym wyzwaniem...

Royal Job Agencja Pracy Sp z o.o. Oddział w Rybniku oferuje zatrudnienie dla Opiekunek /-ów osób starszych w domach prywatnych Niemczech.


Praca będzie polegała na wykonywaniu podstawowej opieki i pomocy na co dzień (np. utrzymanie higieny osobistej, pomoc w poruszaniu się, przy , ubieraniu, terminowym przyjmowaniu lekarstw, podczas posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, spacery oraz na prowadzeniu gospodarstwa domowego ( zakupy, gotowanie, utrzymywanie czystości pomieszczeń)

Zapewniamy legalne i stabilne zatrudnienie, ubezpieczenie zdrowotne, zakwaterowanie i wyżywienie, atrakcyjne zarobki , opiekę polskiego koordynatora firmy za granicą, pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy, zwrot kosztów podróży, dodatek świąteczny, terminowe wynagrodzenie, wsparcie dla osób wyjeżdżających do pracy za granicą za naszym pośrednictwem wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz opiniami zadowolonych klientów, odpowiedzialną, ale satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę za granicą


Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, umożliwiającej porozumiewanie się w codziennych sytuacjach, doświadczenia w opiece, odpowiedzialności, oraz wyrozumiałości wobec potrzeb i zachowań osób w podeszłym wieku (prawo jazdy i referencje mile widziane).

Serdecznie zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszego biura:
ul. Rudzka 8 (koło akademika)
44-200 Rybnik
tel. 32 456 07 70
kom. 883 325 171
mail: rybnik@royaljob.pl
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Agencja Pracy Royal Job Sp. z o.o.


Rybnik

TEL. 32 456 07 70