zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia!!

  • Rodzaj: biuro na wynajem
  • Rok budowy: 2000
  • Powierzchnia użytkowa: 90 m2
  • Miasto: Czerwionka-Leszczyny
  • Dzielnica: Stanowice

5 000 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia lokalu/ pomieszczeń biurowych, które mieszczą się na parterze budynku wolnostojącego w Stanowicach (gmina Czerwionka- Leszczyny).
Oferta idealna pod prowadzenie biura rachunkowego (które istniało w tym miejscu i dobrze prosperowało przez długie lata), jak również pod inny rodzaj usług/ działalności wg. potrzeb Najemcy.
Powierzchnia do wynajęcia to ok. 90 m2, na którą składają się 2 pomieszczenia biurowe oraz gabinet/ sala spotkań, kuchnia, łazienka z WC, korytarz. Pomieszczenia są w pełni wyposażone, wszystkie widoczne na zdjęciach meble, sprzęty i urządzenia pozostają w lokalu.
Lokal nie wymaga dużych nakładów finansowych, ewentualnie odświeżania ścian. W budynku znajduje się ogrzewanie gazowe.
Budynek z 2000 roku w bardzo dobrym stanie technicznym- zadbany; ocieplony i otynkowany. Wszystkie okna posiadają zewnętrzne rolety anty- włamaniowe. Dodatkowo nieruchomość zabezpiecza alarm. Działak ogrodzona, znajduje się na niej wyłożony kostką parking z dużą bramą wjazdową dla pracowników i klientów oraz pięknie zagospodarowany krzewami ozdobnymi ogród.
Ogromnym atutem oferty jest świetna lokalizacja, budynek znajduje się tuż przy ruchliwej ulicy na trasie Stanowice Czerwionka, szybki dojazd do Rybnika, Knurowa, 5 minut do wjazdu na A1.
Koszty związane z wynajęciem lokalu: czynsz najmu 5000 zł. (netto miesięcznie), dodatkowo płatne media wg zużycia (gaz, prąd i woda).
Kaucja zabezpieczająca (jednorazowa) wynosi 7000 zł (netto).
Okres wynajęcia to minimum 12 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy na kolejne lata.
Zachęcam do kontakty telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację. ZAPRASZAM SERDECZNIE.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

L&M Nieruchomości

Dr Rostka 3/2
44-230 Czerwionka-Leszczyny Czerwionka-Leszczyny

TEL. 535 520 529, 535 520 071, 535 130 134