zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca dodatkowa -Agent nieruchomosci -, współpraca lub dział. go

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Poszukujemy osób kreatywnych, komunikatywnych
na stanowisko
AGENTA NIERUCHOMOŚCI
Zadania:
- pozyskiwanie ofert kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości
- utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- prezentacja nieruchomości
Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w bezpośrednich kontaktach z klientami
- wysokich umiejętności handlowych
- samodzielności i odpowiedzialności
- systematyczności i dobrej organizacji pracy
- łatwości nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
- umiejętności pozyskiwania i wyszukiwania informacji
- dynamizmu, zaangażowania, entuzjazmu oraz determinacji w dążeniu do założonych celów
- prawa jazdy i własnego samochodu
Oferujemy:
- elastyczny czas pracy
- pracę na podstawie umowy cywilno - prawnej lub działalności gospodarczej
- pakiet szkoleń branżowych
- stałą opiekę prawną z zakresu nieruchomości;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV na adres: biuro@posesja.nieruchomosci.pl.
Gwarantujemy poufność rekrutacji. Zgodnie z przepisami RODO prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie osobowych w celach rekrutacji.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Biuro Nieruchomości POSESJA - licencja nr 5009

Raciborska 1
44 - 200 Rybnik

TEL. 603 116 139 ; 601 54 55 03; 32 423 76 25