zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

PRACOWNIK MAGAZYNU części i akcesoriów

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

OFERTA NR 0518

OPIS STANOWISKA:
- obsługa magazynu
- prowadzenie inwentaryzacji i dokumentacji magazynowej
- kontakty telefoniczne z Klientami działu części i akcesoriów
- dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy
- dbałość o dobry wizerunek Firmy

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
- znajomość budowy pojazdów mechanicznych
- dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera
- bardzo dobra organizacja pracy
- zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność
- odpowiedzialność za powierzone mienie
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
- możliwość pracy w systemie zmianowym
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i samorealizacji
- interesującą i pełną wyzwań pracę

FORMA KONTAKTU:
Aplikacje zawierające aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: praca@madmobil.pl

WAŻNE!!! APLIKACJE NIE ZAWIERAJĄCE TREŚCI AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCEJ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajdujących się w przesłanych do nas aplikacjach oraz przykładową treść zgody na przetwarzanie danych można pobrać z naszej strony www.madmobil.pl/praca

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Mad Mobil sp. jawna