3 liga wodzisław

Zwycięstwo na pożegnanie. Odra Wodzisław kończy sezon (5:3)
0

Odra Wodzisław zakończyła rozgrywki w sezonie 2022/23. "Duma Wodzisławia" w ostatnim meczu pokazała się z dobrej strony i uszczęśliwiła kibiców przy Bogumińskiej. Piłkarze Odry na pożegnanie z 3. Ligą wygrali 5:3 z Cariną Gubin.

2023-06-19 13:00 Autor: kb
Odra przegrywa w ważnym starciu. Do końca sezonu trzy mecze
0

W sobotę (27 maja) na Stadionie Aleja przy Bogumińskiej Odra Wodzisław mierzyła się w bardzo ważnym meczu w kontekście utrzymania z Miedzią II Legnica. Kibice gospodarzy nie mogą być jednak zadowoleni. "Duma Wodzisławia" przegrała to spotkanie 4:2.

2023-05-29 15:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Odra wygrywa i odbija się od dna. Wodzisławianie pokonali Lechię Zielona Góra (2:1)
0

Zawodnicy Odry Wodzisław zrobili coś, do czego nie przyzwyczają swoich kibiców. W meczu 29. kolejki Duma Wodzisławia zdołała odwrócić losy meczu i ostatecznie pokonać wyżej notowanych rywali 2:1. Kapitalne zawody rozegrał Elorhan Matheus, który zdobył dwie bramki.

2023-05-23 18:00 Autor: KB
Prowadzili 3:0, przegrali 3:4. Tragiczna druga połowa Odry ze Stilonem
0

Po pierwszej połowie spotkania zawodnicy i kibice Odry Wodzisław mogli być wniebowzięci. Odra prowadziła do przerwy w Gorzowie z tamtejszym Stilonem 3:0, ale ostatecznie przegrała 4:3. "Duma Wodzisławia" zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 3. Ligi.

2023-05-16 17:30 Autor: KB
W Pawłowicach na remis. Odra remisuje z Pniówkiem (1:1)
0

W niedzielę (5 marca) Odra Wodzisław zagrała na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice. Mecz zakończył się podziałem punktów.

2023-03-06 18:00 Autor: KB
Jasna deklaracja.
0

Jasna deklaracja. "Będziemy grać teraz i w przyszłym roku w 3 lidze"

W piątek (17 lutego) odbyła się prezentacja drużyny Odry Wodzisław przed rundą wiosenną sezonu 2022/23. Podczas niej padły wymowne słowa prezesa, który zagwarantował, że Odra utrzyma się w 3 lidze.

2023-02-20 13:00 Autor: KB
Odra Wodzisław. Jutro prezentacja drużyny
0

Przed Odrą Wodzisław jeszcze dwie gry kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej, ale już jutro zaprezentowana zostanie drużyna na kolejny rozdział piłkarskiej przygody w Wodzisławiu. Wydarzenie odbędzie się w Warce o 18:00.

2023-02-16 14:00 Autor: KB
Remis wywalczony w końcówce. Miedź II Legnica - Odra Wodzisław 2:2
0

Mecz 14. kolejki III Ligi za nami. Odra Wodzisław zremisowała na wyjeździe z drugą drużyną Miedzi Legnica 2:2. Bramki gości zdobyte zostały w ostatnim kwadransie gry. Punkt przywieziony z Legnicy może być kluczowy w walce o utrzymanie.

2022-10-31 14:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław