Nie tylko w wodzisławskim Urzędzie Miasta odbyła się wczoraj sesja absolutoryjna, ale także w Starostwie Powiatowym. Radni zdecydowali o udzieleniu wotum zaufania i absolutorium Zarządowi Powiatu.
2024-06-26 13:00Uzyskanie mandatu radnej i objęcie stanowiska wicestarosty Powiatu Wodzisławskiego przez Barbarę Chrobok doprowadziło do zmiany na stanowisku prezesa spółki Domaro. Dotychczasową prezes zastąpiła Danuta Nowicka-Zdziebko.
2024-05-20 15:00Podczas wczorajsego briefingu prasowego dowiedzieliśmy się, którymi obszarami działalności powiatu wodzisławskiego będą zajmować się nowi członkowie zarządu.
2024-05-16 15:00Udział w dzisiejszej debacie zadeklarowało około 30 mieszkańców miasta. Ci, którzy przyszli byli gotowi dyskutować o rozwoju budownictwa w mieście. Czy udało się znaleźć porozumienie?
2021-10-28 17:58Władze Wodzisławia chcą budować nowe mieszkania komunalne. Nowe bloki mają powstać w sąsiedztwie Osiedla Batory. My pytamy, czy to dobry moment, by urzędnicy weszli w buty dewelopera. Swoje wątpliwości mają też mieszkańcy osiedli w rejonie Rodzinnego Parku Rozrywki.
2021-09-22 15:03Właśnie trwa wymiana pokrycia dachu kamienicy przy Rynku 19. To jedno z zadań, nad którym czuwa wodzisławska spółka Domaro.
2021-04-18 08:00Budynek przy hotelu „Ostrawa”, w którym mieszczą się biura, w tym Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości i inne lokale handlowo – usługowe jest w opłakanym stanie. Kruszący się tynk, poobdzierane ściany i brak jakiejkolwiek estetyki – zauważa w interpelacji wodzisławski radny Łukasz Chrząszcz i pyta o możliwości zmiany takiego stanu rzeczy.
2021-04-14 10:17Podrzucanie odpadów budowlanych pod altany śmietnikowe to zmora zarządcy nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim. Jak widać, sprawcy nie zawsze jednak mogą czuć się bezkarnie. Wczoraj do spółki Domaro trafiły zdjęcia, na których doskonale widać tablice rejestracyjne samochodu.
2020-09-23 13:29Wodzisławska filia Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego ma zostać połączona z placówką w Rybniku. W Wodzisławiu nie wyobrażają sobie takiej sytuacji, zwłaszcza, że są przeświadczeni, iż ich placówka w niczym nie ustępuje rybnickiej, a wręcz dają do zrozumienia, że jest lepsza.
2018-09-07 23:33Mieszkańcy osiedli w Wodzisławiu Śląskim skarżą się na nieskoszone trawniki. Jako jednego z głównych winowajców wskazują spółkę ...Domaro, spadkobiercę ZGMiR. Czy słusznie?
2018-06-05 12:26Pikieta #STOPLidl w Wodzisławiu Śląskim. Protestujący mówią "NIE" inwestycji Lidla
31160Pożar domu w Krzyżkowicach: nie żyje 5 osób
25164Tragedia w Rogowie. Nie żyje kierowca samochodu osobowego
17695Pijana 60-latka leżała w wąwozie. Lądował LPR. Zatrzymano jej 54-letniego partnera
10143[AKTUALIZACJA] Tragedia w Pszowie. W mieście ogłoszono żałobę. Komunikat policji
10107Nawet 40 zł za paczkę papierosów! Unia Europejska planuje ujednolicenie akcyzy
2Śmigłowiec LPR w Wodzisławiu. 14-latek potrącony na ul. Wiejskiej
2Pikieta #STOPLidl w Wodzisławiu Śląskim. Protestujący mówią "NIE" inwestycji Lidla
2Wielkanoc 2025: Święta droższe niż zwykle – jak radzą sobie polskie gospodarstwa?
0"Bezpieczny cyklista" - rowerzyści zatrzymani "na podwójnym gazie"
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert