Biegi

archiwum
0

Zawodniczki MKS-u Wodzisław biegały w Pucharze Bieszczadów

Cztery zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski startowały w odbywającym się 20 stycznia w Ustrzykach Dolnych Pucharze Bieszczadów. Zawody odbyły się w ramach Pucharu Polski w biegach narciarskich.

2012-01-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Mszana: dzieci pobiegły w IX Gminnym Biegu Ulicznym

Za nami IX Edycja Gminnego Biegu Ulicznego, który odbył się w minioną sobotę, 8 października, w Mszanie. Mimo niesprzyjającej pogody na starcie zawodów stanęło 150 dzieci z całej gminy.

2011-10-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UG Mszana
MKS Wodzisław: dobry bieg D. Bieleckiej
0

Dominika Bielecka z MKS-u Wodzisław Śląski zajęła 3. miejsce podczas 29. Międzynarodowego Biegu w Parku Zamkowym.

2011-06-26 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Festiwal Biegowy w Godowie
0

Spędź długi weekend na sportowo! Zapraszamy na Festiwal Biegowy w Godowie!

2011-06-21 00:00 Autor: Redakcja
Rydułtowy: zakochani będą biegać
0

Zbliża się I Rodzinny Bieg Zakochanych, organizowany w ramach kampanii profilaktycznej „Postaw na rodzinę!”.

2011-06-16 20:00 Autor: dk
0

Wodzisław biegał z całą Polską

Na stadionie MOSiR-u w Wodzisławiu odbyła się impreza biegowa pod hasłem „Cała Polska Biega - Wodzisław też!” zorganizowana przez Zespół Świetlic Profilaktyczno-Wychowawczych.

2011-05-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Cała Polska Biega – Wodzisław też!
0

W sobotę 14 maja o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się akcja Cała Polska Biega – Wodzisław też!

2011-05-11 00:00 Autor: Redakcja
- To najlepszy występ zawodniczek - mówi trener Krzysztof Skorupa
0

Najlepszy start biegaczy w historii MKS Wodzisław

Od 14 do 20 lutego w Zakopanem odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. Jest to najważniejsza impreza dla juniorek i juniorów w Polsce, gdzie przyznawane są tytuły Mistrza Polski. Wręcz niespotykaną formą szczyciły się tam młode biegaczki MKS Wodzisław. Zdobyły aż 6 medali.

2011-02-21 00:00 Autor: ig ; materiały prasowe