Biegi narciarskie

0

Dominika Bielecka zrobiła furorę na Słowacji

Mistrzostwo Słowacji w Team Sprincie oraz brązowy medal mistrzostw Słowacji seniorek - to zdobycz Dominiki Bieleckiej podczas ostatnich, międzynarodowych zawodów w Strbskim Plesie.

2015-03-17 19:56 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

Dominika Bielecka z seniorskim sukcesem. Została mistrzynią Polski!

Dominika Bielecka wreszcie dopięła swego. Utalentowana zawodniczka MKS-u Wodzisław zdobyła złoty medal mistrzostw Polski seniorek w biegach narciarskich na dystansie 30 km stylem klasycznym. Rywalizacja toczyła się na Polanie Jakuszyckiej.

2015-03-02 09:30 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bielecka wystartowała na Akademickich MŚ, a kluczowa impreza dopiero przed nią

Dominika Bielecka zajęła 17. miejsce podczas Uniwersjady rozegranej na Słowacji. To był jednak tylko przedsmak tego, co ma nadejść w przyszłym tygodniu.

2015-02-03 20:31 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Narciarstwo biegowe: mieszkańcy Wodzisławia i Marklowic reprezentantami Polski

Zbliżają się Europejskie Igrzyska Młodzieży. Będą miały miejsce w dniach 23 stycznia i 30 stycznia w Vorarlbergu. Jako reprezentanci Polski, wystartują w nich dwaj zawodnicy z naszego regionu.

2015-01-13 00:00 Autor: mkor,źródło: mat.pras.
0

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej: jak spisali się nasi?

W Białce Tatrzańskiej rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich. Wystąpiła w nich m.in. drużyna MKS-u Wodzisław.

2014-03-13 00:00 Autor: mkor, źródło: skipol, Krzysztof Skorupa
0

Bielecka zakończyła udział w mistrzostwach świata

W trzech startach podczas mistrzostwa świata w Val di Fiemme wzięła udział Dominika Bielecka. Impreza we Włoszech skończyła się dla niej bo biegu stylem klasycznym na 5 km, gdzie wodzisławianka miała czuć się najlepiej.

2014-02-04 00:00 Autor: mkor, źródło: skipol
0

Bielecka zwycięża w Pucharze Kontynentalnym

Kolejny triumf Dominiki Bieleckiej. Tym razem Polka wygrała zawody Pucharu Kontynentalnego FIS Slavic Cup w biegach narciarskich w czeskich Hornich Miseckach.

2013-12-21 21:46 Autor: mkor, źródło: Krzysztof Skorupa
Dominika Bielecka pokonuje kolejne wzniesienie w Seefeld
0

Bielecka ósma na świecie

Dobrze będzie wspominać start w autriackim Seefeld Dominika Bielecka. Polka zajęła tam 8. miejsce pośród najlepszych juniorek na świecie.

2013-12-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Bielecka najlepsza z polskich zawodniczek we Włoszech

Przełom listopada i grudnia dla Dominiki Bieleckiej minął pod znakiem sportowych zmagań na nartach. We włoskiej miejscowości - Santa Clara, Polka zajęła 4. miejsce na dystansie 5 km stylem klasycznym.

2013-12-02 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Katarzyna Niemirska
0

Narciarki z Wodzisławia czwarte w województwie

Izabella Sikorska, Natalia Sikora i Anna Bargiel zajęły IV miejsce na Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich.

2013-03-10 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa