Biegi narciarskie

Dominika Bielecka w swoim zwycięskim biegu
0

Bielecka znowu dominuje

26-27 stycznia 2013 w Tomaszowie Lubelskim został rozegrany Puchar Roztocza w biegach narciarskich. Przy bardzo dużym mrozie na trasach w Siwej Dolinie kolejne dwa zwycięstwa odniosła biegaczka MKS Wodzisław Śląski - Dominika Bielecka.

2013-01-29 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław szóste w Polsce

Izabella Sikorska, Natalia Sikora, Sonia Fulneczek i Dominika Bielecka zajęły VI miejsce w rozegranych na Kubalonce Drużynowych Mistrzostwach Polski w Biegach Narciarskich.

2013-01-02 00:00 Autor: gs
Dominika Bielecka na najwyższym stopniu podium 18. EKO Biegu w Radlinie
0

Narciarki MKS Wodzisław rozpoczęły przygotowania do następnego sezonu

Startami w biegach przełajowych w Czeskim Cieszynie i Radlinie przygotowania do następnego sezonu rozpoczęły narciarki MKS Wodzisław Śląski.

2012-05-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław
0

Dwa medale Dominiki Bieleckiej w Finale Pucharu Polski w biegach narciarskich

13 i 14 marca w Jakuszycach został rozegrany Finał Pucharu Polski w Biegach Narciarskich. Bardzo dobry występ zanotowała w nim Dominika Bielecka, która dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium.

2012-03-25 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa - MKS Wodzisław
Kornelia Marek wraca do startów
0

Kornelia Marek zdyskwalifikowana po Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver za stosowanie dopingu już wkrótce wraca do startów. 16 marca mija jej przymusowy dwuletni rozbrat z narciarskimi trasami.

2012-02-28 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Kategoria open: 1. Dominika Bielecka, 2. Sonia Fulneczek
0

Wodzisławskie biegaczki wygrywały w Czechach

Świetny występ zanotowały zawodniczki MKS Wodzisław Śląski. W rozegranym 19 lutego w czeskim Dolnym Beneśovie Międzynarodowym Biegu Narciarskim SKI NEZMAR CLASIC 2012 wodzisławskie biegaczki wygrały większość biegów w różnych kategoriach wiekowych.

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Sonia Fulneczek i Dominika Bielecka
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław startowały w Dusznikach

Po raz kolejny nie zawiodły biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski. W odbywającym się w dniach 11-12 lutego w Dusznikach Zdroju Biegu na Igrzyska wodzisławianki spisały się na miarę oczekiwań.

2012-02-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Dominika Bielecka na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
0

Brąz Dominiki Bieleckiej na Mistrzostwach Polski

Dominika Bielecka zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Narciarskich. W zawodach uznawanych za Mistrzostwa Polski Juniorek zawodniczka MKS-u Wodzisław wywalczyła brąz w biegu sprinterskim na dystansie 1,4 km stylem dowolnym.

2012-02-10 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Medale w dyscyplinach zimowych dla niepełnosprawnych sportowców z powiatu

Trzy złote i jeden srebrny medal w narciarstwie biegowym wywalczyli zawodnicy sekcji „Tygrys” z Gorzyc.

2012-02-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Sonia Fulneczek podczas biegu stylem klasycznym
0

Biegaczki MKS Wodzisław w coraz wyższej formie

Zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski podczas rozgrywanych w dniach 28-29 stycznia w  Tomaszowie Lubelskim Biegu na Igrzyska oraz Pucharu Polski w Biegach Narciarskich potwierdziły, że ich forma rośnie.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe