Biegi narciarskie

archiwum
0

Zawodniczki MKS-u Wodzisław biegały w Pucharze Bieszczadów

Cztery zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski startowały w odbywającym się 20 stycznia w Ustrzykach Dolnych Pucharze Bieszczadów. Zawody odbyły się w ramach Pucharu Polski w biegach narciarskich.

2012-01-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
archiwum
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski rozpoczęły sezon na Kubalonce

30 grudnia na trasach biegowych został rozegrany Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy z udziałem reprezentantów Czech, Słowacji i Polski.

2012-01-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Na dystansie 5km stylem klasycznym Sabina Śpiewak zajęła 2 miejsce
0

Wodzisław: biegaczki nadal w czołówce

9 i 10 marca na Polanie Jakuszyckiej odbyły się ostatnie biegi z cyklu "Bieg na Igrzyska", których patronem jest Justyna Kowalczyk. Wodzisławianki potwierdziły, że są w dobrej formie.

2011-03-11 00:00 Autor: K.Skorupa
Sabina Śpiewak stanęła na podium
0

Wodzisław: dobry start w Pucharze Karkonoszy

21 i 22 stycznia br. w Jakuszycach został rozegrany Puchar Karkonoszy w biegach narciarskich zaliczany do Pucharu Polski. Świetnie rozpoczęły starty zawodniczki z Wodzisławia.

2011-02-01 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa
Biegi narciarskie: zwycięstwo wodzisławianki
2

Dobrze zaprezentowali się wodzisławscy biegacze narciarscy podczas XXV Międzynarodowego Biegu Dudka. Dominika Bielecka z MKS Wodzisław w kategorii juniorek zajęła pierwsze miejsce.

2011-01-12 00:00 Autor: Redakcja