Biegi narciarskie

Puchar Wisły. Zawodniczka z Wodzisławia z medalem
0

Po sobotnich zmaganiach w biegu charytatywnym w niedzielę przyszedł czas na bieg "O III Puchar Wisły". Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław Śląski ponownie dobrze się zaprezentowali, a najlepsza była Martyna Pietroszek, która zdobyła srebrny medal.

2023-02-02 13:00 Autor: kb
KS Ski Team: Oliwia złotą medalistką w biegach narciarskich
0

Zawodniczka KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, Oliwia Witek w pięknym stylu pokonała wszystkie rywalki i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając swój pierwszy złoty medal w biegach narciarskich Śląsko-Beskidzkiej Ligi.

2021-02-18 12:14 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
KS Ski Team Wodzisław z sukcesami na Mistrzostwach Polski
1

W dniach 30.01.2021 - 01.02.2021 w Klikuszowej rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów w biegach narciarskich. Biegaczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisały się rewelacyjnie zajmując dwa miejsca w pierwszej 10.

2021-02-15 11:56 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
Biegi narciarskie: Oliwia Witek z 2. miejscem
0

W niedzielę 7 lutego na trasach Kubalonki rozegrano III edycję ligi regionalnej w biegach narciarskich. Zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca wśród śląskich biegaczy, którzy nalezą do najlepszych w Polsce.

2021-02-11 10:12 Autor: mk, źródło: mat. prasowe
Podsumowanie Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich
0

W minioną sobotę na skoczni w Malince podsumowano sezon narciarski w biegach narciarskich. KS SKI TEAM Wodzisław Śląski reprezentowała srebrna medalistka Mistrzostw Śląska juniorek Zosia Paszkiewicz oraz Oskar Kremski, który w kategorii juniorów F uplasował się na IV miejscu.

2019-04-17 09:23 Autor: ig, materiały prasowe
MŚ Juniorów w biegach narciarskich: znamy pierwsze wyniki wodzisławianki
0

W tym sezonie Agacie Warło udało się pojechać z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów do Park City w USA. Jest już po dwóch konkurencjach. Sprawdziliśmy, jak jej poszło.

2017-02-02 21:00 Autor: df, źródło: PZN
Wodzisławianka zakwalifikowała się do MŚ juniorów w biegach narciarskich
0

Agata Warło od lat trenuje narciarstwo biegowe. Co roku zdobywa pierwsze miejsca na mistrzostwach Polski w swoich kategoriach wiekowych. W tym sezonie odniosła kolejny wielki sukces.

2017-01-18 20:50 Autor: df, źródło: materiały prasowe
W zakończonym niedawno sezonie narciarskim uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego wywalczyli mistrzostwo i wicemistrzostwo Śląska
0

Podsumowanie sezonu narciarskiego uczniów Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego

Sezon narciarski dobiegł końca, a wraz z nim występy uczniów Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego. Młodym narciarzom udało się wywalczyć tytuł Mistrza Śląska oraz Wicemistrzyni Śląska.

2016-04-15 11:00 Autor: ps, źródło: G3MS
Narciarka MKS-u Wodzisław Śląski, Katarzyna Niemirska, zdobyła 4. miejsce w ostatnich zawodach narciarskich bieżącego sezonu
0

Wodzisławscy narciarze zanotowali ostatni start w sezonie

Pod koniec marca narciarze z Wodzisławia Śląskiego zanotowali ostatni start w sezonie. Zawody nosiły miano Małego Memoriału Jana Mądrego.

2016-04-06 10:45 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Agata Warło zdobyła Mistrzostwo Polski juniorek A oraz brązowy medal Mistrzostw Polski seniorek w biegach narciarskich
0

Wodzisławianie z medalami Mistrzostw Polski w biegach narciarskich

Wodzisławianie Agata Warło i Wojciech Fojcik odnieśli duży sukces w biegach narciarskich i wywalczyli łącznie trzy medale Mistrzostw Polski juniorów A oraz seniorów.

2016-03-30 10:15 Autor: ps, źródło: NKS Trójwieś Beskidzka