Bjj

Sandra Pniak nie zwalnia tempa. Już we wrześniu kolejny międzynarodowy turniej
0

Wodzisławianka, trenerka Judo Kids oraz zawodniczka Octagonu Żory, poleci na prestiżowe międzynarodowe zawody Balkan Cup, które już 17 września odbędą się na Cyprze.

2016-09-07 08:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Sandra Pniak po raz kolejny w narodowej kadrze jiu-jitsu
2

Wodzisławianka i trenerka Judo Kids, Sandra Pniak, została powołana do kadry narodowej na turniej jiu-jitsu Germany Open.

2016-09-01 09:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Sandra Pniak z brązem Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Wodzisławianka Sandra Pniak po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte Mistrzostwa Europy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Sandra Pniak została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu
0

Nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego w narodowej kadrze Polski jiu-jitsu

Sandra Pniak, wodzisławianka i nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8, została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu.

2016-04-17 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Łącznie 9 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu zdobyli zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team
0

Octagon Team Wodzisław: najmłodsi zawodnicy klubu z medalami ligi jiu-jitsu

Najmłodsi zawodnicy wodzisławskiego klubu sportów walki Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu.

2016-03-16 12:15 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Mateusz Widenka dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium Spartan Fight Challengers
0

Wodzisławski Octagon Team z sukcesami na Spartan Fight Challengers

W sobotę 6 lutego zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team wzięli udział w zawodach zorganizowanych w Bytomiu.

2016-02-16 13:25 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team zdobyli 7 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu
0

Zawodnicy Octagon Team Wodzisław z medalami Ogólnopolskiej Ligi Jiu-Jitsu

16 stycznia młodzi wodzisławscy zawodnicy z Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu, skąd przywieźli siedem medali.

2016-01-25 13:30 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Sandra Pniak zdobyła Mistrzostwo Polski w brazylijskim jiu-jitsu
2

Wodzisławianka Mistrzynią Polski w brazylijskim jiu-jitsu

Wodzisławianka Sandra Pniak zdobyła złoto Mistrzostw Polski w brasilian jiu-jitsu.

2015-11-18 17:15 Autor: ps, źródło: Starostwo Powiatowe
Zawodnicy wodzisławskiej Academii Gorila zdobyli 3 medali na zawodach Octopus Cup w Łodzi
0

Wodzisławscy zawodnicy brazylijskiego jiu-jitsu na zawodach w Łodzi

W niedzielę 18 października zawodnicy Academii Gorila wzięli udział w zawodach "Octopus Cup" w Łodzi. Wodzisławianie zaprezentowali bardzo dobry poziom.

2015-10-29 12:30 Autor: ps, źródło: Academia Gorila