Fabian Suchodolski

12 sportowców z Wodzisławia dostało stypendia
3

12 mieszkańców Wodzisławia Śląskiego otrzymało nagrody i stypendia ufundowane przez prezydenta miasta za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie.

2019-09-23 13:40 Autor: AM
Sztafeta UKS-u Strzał zdobyła srebro na mistrzostwach Polski
0

Tegoroczne mistrzostwa Polski w biathlonie zostały rozegrane w Dusznikach Zdroju. Liczna reprezentacja UKS-u Strzał Wodzisław wzięła udział w biegach sprinterskim, długim oraz sztafetowym. W tym ostatnim młodzi biathloniści poradzili sobie najlepiej.

2017-03-18 02:45 Autor: df, źródło: Edyta Zając
Zawodnik UKS-u Strzał Wodzisław czwarty w biathlonowym Pucharze Polski!
0

W miniony weekend w Tatrach biathloniści UKS-u Strzał Wodzisław wystartowali w kolejnej rundzie Pucharu Polski. W zawodach wzięły udział kluby z całego kraju.

2017-01-25 17:35 Autor: df, źródło: UKS Strzał Wodzisław
Biathloniści z Wodzisławia wrócili z zawodów w Żywcu z wieloma medalami, w tym dwoma złotymi
1

Wodzisławscy biathloniści wrócili z Żywca z medalami

Wiele medali zdobyli na zawodach w Żywcu biathloniści UKS Strzał Wodzisław, w tym dwa złote - w kategorii chłopców oraz klas podstawowych 4-6.

2015-10-22 10:00 Autor: ps, źródło: UKS Strzał Wodzisław
0

Policzyli się z cukrzycą. Zobacz klasyfikację końcową

I Bieg "Policz się z cukrzycą" w Wodzisławiu za nami. Trasa biegu liczyła 2,2 km i prowadziła ulicami miasta w obrębie rynku i parku. Na starcie stanęło 75 osób.

2015-01-20 10:27 Autor: mkor, źródło: MOSiR