Radlin: budynek klubowy przeszedł do historii. Tak ma wyglądać nowy [FOTO]

Do historii przeszedł budynek klubowy Górnika Radlin. W poprzednim tygodniu rozpoczęło się wyburzanie obiektu. Już niebawem mają ruszyć prace związane z budową nowej siedziby klubu.

Radlin: Stadion do remontu. Tak będzie wyglądał (foto)

Boisko, na którym na codzień gra Górnik Radlin doczeka się modernizacji. Na stadionie pojawi się profesjonalna trybuna, która pomieści 650 widzów. Oprócz niej pojawi się także nowy budynek multisportowy. Póki co nie ogłoszono jeszcze przetargu na wykonanie inwestycji.

2022-12-02 09:00 Autor: KB, źródło: UM Radlin
Odra w finale Okręgowego Pucharu Polski. Pokonali Górnika Radlin
0

Wczoraj odbył się półfinałowy mecz Okręgowego Pucharu Polski. Odra Wodzisław w Radlinie zmierzyła się tamtejszym Górnikiem. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem "Dumy Wodzisławia" 7:1.

2022-10-20 15:00 Autor: KB
Radlin: Sukces w Radlinie. Srebro i brąz Mistrzostw Śląska siatkarzy plażowych
0

W Radlinie rozegrany został turnie finał Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych w siatkówce plażowej. Górnik Radlin reprezentowało pięć par. Radlińskie zespoły wywalczył srebro i brąz tych mistrzostw. Obie pary awansowały do półfinału Mistrzostw Polski.

2022-06-21 15:00 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Radlin: Awans Górnika do
0

Radlin: Awans Górnika do "okręgówki"

Zakończyły się rozgrywki rybnickiej A-klasy. Zespół Górnika Radlin zakończył sezon mistrzostwem i awansem do klasy okręgowej. W ostatniej kolejce Górnicy pokonali drugi zespół z Bełka 8:1.

2022-06-20 18:00 Autor: KB
Siatkarskie turnieje za nami. Do podium zabrakło niewiele
0

W ostatni weekend odbył się dwa turnieje z udziałem zawodników SK Górnik Radlin. Na finałach Mistrzostw Śląska w minisiatkówce siatkarze z Radlina zajęli czwarte i szóste miejsce. Natomiast w Radlinie do finałowego turnieju Mistrzostw Śląska Kadetów awansowały trzy pary radlińskiego klubu.

2022-06-02 14:00 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Sezon plażowy rozpoczęty. Dobry początek Górnika Radlin
0

W miniony rozpoczęły się tegoroczne rozgrywki siatkówki plażowej. Młodzicy klubu Górnik Radlin rozegrali turniej półfinałowy Mistrzostw Śląska w Skoczowie. W Raciborzu natomiast odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Śląska Juniorów. Do finałów obu turniejów awansowało sześć par reprezentujących Górnik.

2022-05-26 17:00 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Zmarł trener siatkarski Andrzej Brzezinka
0

14 maja zmarł Andrzej Brzezinka, trener siatkarski. Był od lat związany z klubami z Wodzisławia i Radlina. Miał 63 lata.

2022-05-15 11:05 Autor: KB
I Liga Śląska: Górnik Radlin wygrywa z LKS Olimpią Włodowice
0

Pierwsza runda I Ligi Śląskiej już za nami. Seniorzy Górnika Radlin pokonali LKS Olimpię Włodowice 3:0.

2021-10-04 14:26 Autor: Materiały prasowe
Radlin podejmuje współpracę z Ruchem Chorzów. W jakim celu?
0

Radlin gościł wczoraj reprezentację władz Ruchu Chorzów. Miasto podpisało współpracę z klubem sportowym. Czego ona dotyczy?

2021-04-23 08:50 Autor: mk, źródło: UM Radlin