I liga koszykówki kobiet

Olimpijki zostają w pierwszej lidze!
2

Zespół ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski po zaciętym spotkaniu pokonał drużynę X-Demon Tęcza Leszno 69 : 68. Dzięki zwycięstwu wodzisławianki pozostaną w gronie zespołów 1 ligi koszykówki kobiet.

2017-04-03 20:40 Autor: gs
ŻKK Olimpia zagra o być albo nie być w I lidze
0

Po zaciętym meczu w Wodzisławiu Śląskim walka o utrzymanie w I lidze koszykówki kobiet trwa nadal. W niedzielę ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski rozegra trzecie spotkanie turnieju z X-Demonem Tęczą Leszno.

2017-03-31 15:10 Autor: df
Olimpijki zwycięstwem pożegnały się z kibicami w Wodzisławiu Śl. (wideo)
0

Przy głośnym dopingu kibiców koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. wygrały z X-Demon Tęcza Leszno i doprowadziły do remisu w walce o utrzymanie w I lidze koszykówki kobiet.

2017-03-26 09:40 Autor: tora
Przed Olimpią najważniejszy mecz sezonu. Stawką utrzymanie w I lidze
1

Jutro zawodniczki ŻKK Olimpii Wodzisław Śląski rozegrają drugi mecz turnieju o utrzymanie. Koszykarki muszą wygrać to spotkanie, by myśleć o dalszej grze w I lidze.

2017-03-24 15:55 Autor: df
„Olimpijki” przegrały pierwszy mecz o utrzymanie
0

Koszykarki ŻKK Olimpii Wodzisław Śląski rozpoczęły zmagania o utrzymanie w I lidze koszykówki kobiet. W pierwszym meczu przegrały na wyjeździe z X-Demonem Tęczą Leszno.

2017-03-22 00:45 Autor: df, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
Olimpia rozpoczyna walkę o utrzymanie w I lidze
0

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski zakończyła rundę zasadniczą grupy B I ligi na ostatnim miejscu w tabeli. Dzisiaj koszykarki rozpoczynają turniej o utrzymanie.

2017-03-18 00:40 Autor: df
ŻKK Olimpia: porażka na zakończenie rundy zasadniczej
0

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej koszykarki ŻKK Olimpii Wodzisław Śląski przegrały z zespołem Enea AZS Poznań 70:83. Przed wodzisławiankami mecze o utrzymanie się w I lidze.

2017-03-15 19:20 Autor: df
Przed Olimpią ostatni mecz rundy zasadniczej
0

Na zakończenie rundy zasadniczej I ligi koszykówki kobiet ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski rozegra wyjazdowe spotkanie z drużyną Enea AZS Poznań.

2017-03-09 17:10 Autor: df, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
Ślęza pogrążyła „Olimpijki” w dogrywce
0

W przedostatniej kolejce rozgrywek I ligi koszykówki kobiet ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski zagrała na wyjeździe z 1KS Ślęzą II Wrocław. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka.

2017-03-07 00:40 Autor: df, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
Przedostatnią kolejkę ŻKK Olimpia rozegra we Wrocławiu
0

Po tygodniowej przerwie ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski wraca do gry. W meczu 21. kolejki I ligi koszykówki kobiet zmierzy się z drużyną 1KS Ślęza II Wrocław.

2017-03-03 07:00 Autor: df