Piłkarze Odry Wodzisław jeśli chcą się utrzymać nie mogą grać w taki sposób. Po dramatycznym meczu, w którym prowadzili już dwoma bramkami, dali sobie wbić cztery gole i zrobili duży krok w kierunku... spadku z ligi.
2014-06-01 00:00- W takich momentach wychodzi charakter - mówi przed ostatnią prostą sezonu III ligi Grzegorz Jakosz. Jego Odra Wodzisław będzie walczyć o być, albo nie być na tym poziomie rozgrywek.
2014-05-30 00:00Podbeskidzie II Bielsko-Biała ograło Odrę Wodzisław 2:0. Górale z Bielska byli wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny.
2014-04-27 00:00Przez długi czas Odra nękała lidera III ligi. Straszyła raz po raz strzałami z pola karnego, tak że goście wyglądali w Wodzisławiu jak dzieci zagubione we mgle. Ostatecznie okazało się jednak, że bliżej im do wytrawnego boksera.
2014-04-19 00:00W 19. kolejce III ligi Odra Wodzisław nie brała czynnego udziału. Zwycięstwo walkowerem z wycofaną z rozgrywek Przyszłością Rogów sprawiło, że podopieczni Grzegorza Jakosza mogli tej soboty rozegrać sparing.
2014-04-05 00:00Piłkarze Odry Wodzisław pokonali Pniówka Pawłowice 3:1 w swoim pierwszym tego roku meczu III ligi. Bardzo dobrze zagrali nowi zawodnicy Odry - Marek Sobik i Dawid Hanzel.
2014-03-22 00:00Zarząd klubu podał ceny biletów na wiosenne mecze Odry. Na pierwsze starcie z Pniówkiem Pawłowice można wejść za darmo, pod jednym warunkiem.
2014-03-22 00:00W niesamowitym gazie byli dzisiaj piłkarze Odry Wodzisław, którzy pokonali w meczu sparingowym Polonię Głubczyce aż 7:2. Ta sama Polonia, jesienią zapoczątkowała serię ośmiu ligowych porażek z rzędu wodzisławskiego zespołu. Teraz wydaje się, że demony przeszłości zostały na dobre przegnane.
2014-03-01 21:59Przyszłość Rogów pogrążona jest w wielkim kryzysie, a wysoka porażka w Bielsko-Białej dobitnie o tym świadczy. Natomiast piłkarze Odry Wodzisław mogą żałować, że tak późno zaczęli zdobywać punkty. Za nami ostatnia kolejka III ligi w tym roku.
2013-11-18 00:00W 15. kolejce III ligi piłkarskiej, Odra Wodzisław uległa na wyjeździe Górnikowi II Zabrze 0-2. Drużyna z Zabrza wzmocniona była kilkoma piłkarzami z pierwszego zespołu.
2013-11-10 00:00Nowe tablice na drogach w regionie. Do czego będą służyć?
15962PGG: wstrząs w kopalni Marcel. Nie żyje 34-letni górnik
13992Targowisko przeniosło się na ul. Rzeczną. "Warunki są skandaliczne"
12582Zatrzymano trzech policjantów z Wodzisławia Śląskiego. Czynności cały czas trwają
12446Przejście na ul. 26 Marca bezpieczniejsze. Zainstalowano tam innowacyjny system
10455Karol Nawrocki w Radlinie: "Polska albo będzie wielka, albo jej nie będzie"
1Karol Nawrocki w Jastrzębiu-Zdroju: „Strzelano do górników, którzy upominali się o swoją przyszłość”
1Nowe tablice na drogach w regionie. Do czego będą służyć?
1Psy w złych warunkach przy ul. Spokojnej? Interweniowała policja
1Burmistrz wstrzymał eksmisję pani Alicji. Kowol: nie chcemy robić pani Alicji jakiejkolwiek krzywdy
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert