III liga

Ostatnia szansa na punkty w tym roku. Turza zagra ze Stalą Brzeg
0

Doszliśmy już do półmetku rozgrywek III ligi. W 17 kolejce Unię czeka wyjazdowe spotkanie w Brzegu, gdzie podejmie ją znajdująca się na 3 miejscu w tabeli Stal.

2016-11-16 19:11 Autor:
Remis Turzy z rezerwami Górnika
0

Pomimo prowadzenia 2:0 nie udało się naszej drużynie utrzymać tej przewagi i ostatecznie dzisiejszy mecz z rezerwami Górnika Zabrze zakończył się rezultatem 2:2. Do 74 minuty Unia miała mecz pod kontrolą i nic nie zapowiadało, że może dzisiaj stracić punkty.

2016-11-14 17:28 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Do Turzy przyjeżdżają rezerwy Górnika
0

W 16 kolejce III grupy III ligi Unia Turza Śląska zmierzy się na własnym boisku z rezerwami Górnika Zabrze. Mecz rozpocznie się 13 listopada o godz. 13.

2016-11-11 12:14 Autor:
Porażka Turzy w Pawłowicach. Jeden gol Pniówka wystarczył
0

Przedłuża się seria porażek Unii Turzy Śląskiej do 3. Tym razem komplet punktów zgarnął Pniówek pozostawiając gości z niczym i z coraz gorszą sytuacją w tabeli.

2016-11-06 09:10 Autor:
Turza wyjeżdża do Pawłowic. Ważny mecz z Pniówkiem
0

W 15 kolejce III ligi Unia Turza Śląska zagra mecz w Pawłowicach Śląskich z tamtejszym Pniówkiem. Mecz rozpocznie się 5 listopada o godz. 13.

2016-11-03 16:00 Autor:
Trudna sytuacja Turzy. Bezpieczna lokata oddala się
0

Kolejną gorycz porażki musieli przełknąć kibice, którzy w niedzielne popołudnie przybyli na stadion w Turzy Śląskiej, aby wspierać miejscową Unię w meczu ze Skrą Częstochowa. Po dotkliwej przegranej z Rekordem Bielsko-Biała w poprzedniej kolejce, tym razem unici przegrali 1:3 z wyżej notowaną Skrą.

2016-10-31 06:00 Autor: Piotr Cylc
Do Turzy przyjeżdża Skra Częstochowa
0

W 14. kolejce III ligi Unia Turza Śląska podejmie na stadionie przy ulicy Bogumińskiej 17 drużynę Skry Częstochowa.

2016-10-29 07:00 Autor:
Rekord za mocny dla Unii
0

W sobotnim spotkaniu 13 kolejki III ligi Unia uległa w meczu wyjazdowym w Bielsku – Białej tamtejszemu Rekordowi 5:2. Bramki dla turzan zdobyli Dawid Pawlusiński oraz Szymon Gałecki.

2016-10-24 10:46 Autor: mk; źródło: Unia Turza
III liga: Unia Turza powalczy na własnym boisku o przerwanie złej passy
0

W najbliższą niedzielę (2 października) III-ligowa Unia Turza powalczy na własnym boisku o opuszczenie strefy spadkowej i przerwanie złej passy.

2016-09-30 11:16 Autor: mk
Turza Śląska: dotkliwa porażka Unii w zaległym meczu
0

Unii Turza w sobotę nadrabiała ligowe zaległości. Turzanie po raz trzeci musieli przełknąć gorycz porażki na własnym obiekcie. Tym razem Unia uległa 1:5 BKS-owi Bielsko.

2016-09-25 12:00 Autor: mk; źródło: Unia Turza