Artur Gać oraz inni odchodzą. Dziesięciu zawodników opuszcza klub

Dziesięciu piłkarzy Odry Wodzisław, którzy jeszcze w rundze wiosennej występowali w klubie z Bogumińskiej opuszcza klub. Wśród nich jest Artur Gać, który przez sześć sezonów był związany z wodzisławskim klubem.

2022-07-26 17:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
5:0. Pewne zwycięstwo Odry Wodzisław z Unią Turza Śląska
0

Kolejnym sparingowym rywalem Odry Wodzisław był lokalny zespół, Unia Turza Śląska. 3-ligowa drużyna nie dała szans rywalom z 4. ligi. Mecz był rozgrywany systemem 3x30 minut, a wszystkie bramki padły do 45. minuty meczu. Odra pewnie wygrała to spotkanie 5:0.

2022-07-22 12:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław