III liga Wodzisław

Czołówka za mocna. Odra przegrywa z Rakowem (1:2)
0

W sobotnie popołudnie Odra Wodzisław mierzyła się z drugim zespołem Rakowa Częstochowa. Drużyna z czołówki ligowej tabeli okazała się jednak za mocna i pokonała "Dumę Wodzisławia" 2:1.

2023-04-24 17:00 Autor: KB
Druga drużyna Górnika górą. Odra przegrywa w Zabrzu (3:1)
0

Za nami mecz 24. kolejki III Ligi. Odra Wodzisław na wyjeździe zagrała z Górnikiem II Zabrze. Wodzisławska drużyna wróciła jednak do domu "na tarczy".

2023-04-18 13:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Dotkliwa porażka w Brzegu. Odra pokonana przez Stal (0:3)
0

Za nami mecz 10. kolejki III Ligi. Odra Wodzisław mierzyła się na wyjeździe ze Stalą Brzeg. Piłkarze z Wodzisławia ulegli przedostaniej drużynie ligi 0:3.

2022-10-04 17:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Drugi sparing, drugi remis. Odra Wodzisław 3:3 ROW Rybnik
0

W drugim meczu kontrolnym przed nowym sezonem Odra Wodzisław zremisowała z ROW-em Rybnik 3:3. Do przerwy Odra prowadziła już 2:0, ale w drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami i oglądaliśmy jeszcze 5 trafień. Ostatecznie ROW zdołał doprowadzić do wyrównania. Bramki dla Odry zdobyli Artur Gać, Radosław Kruppa oraz zawodnik testowany.

2022-07-17 08:56 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Wygrana w Kluczborku. Cenne trzy punkty Odry
0

Zawodnicy Odry Wodzisław przywożą z Kluczborka cenne trzy punkty. Spotkanie rozpoczęło się udanie dla wodzisławskiej drużyny, a na przerwę schodzili oni z prowadzeniem 2:1. Po przerwie Odra dołożyła kolejną bramkę, ale mecz musieli kończyć w 10-tkę po czerwonej kartce jednego z zawodników. Ostatecznie goście obronili prowadzenie i wygrali 4:2. Zwycięstwo dało Odrze awans na 12. miejsce w tabeli III ligi.

2022-05-30 15:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Unia Turza zgarnia trzy punkty z Falubazem
0

W słoneczne popołudnie w Turzy Śląskiej doszło do pojedynku drużyn z nizin tabeli III ligi. Szesnasta Unia mierzyła się z siedemnastym Falubazem. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni i wygrali 3:1.

2018-04-15 11:49 Autor: PS
Unia Turza kontra Falubaz Zielona Góra
0

Unia Turza pod wodzą Józefa Dankowskiego nadal walczy o utrzymanie w III lidze. Dziś jedenastka z Turzy zmierzy się o 16:00 z Falubazem Zielona Góra.

2018-04-14 09:13 Autor: PS
Remis Unii Turza w pojedynku z Pniówkiem Pawłowice
0

Unia Turza zremisowała w sobotnie popołudnie 1:1 w wyjazdowym meczu, z lokalnym jak na III-ligowe realia rywalem, Pniówkiem Pawłowice.

2018-04-08 10:04 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Remis Unii Turza w starciu z rezerwami Górnika
0

Jeden punkt zdobyła w Wielką Sobotę Unia Turza. Spotkanie z rezerwami Górnika Zabrze zakończyło się remisem 1:1.

2018-04-02 09:43 Autor: PS
III liga wraca do Turzy Śląskiej
0

W miniony weekend zawodnicy Unii Turza wrócili do rozgrywek piłkarskich. W tą niedzielę rozgrywki III ligi powrócą na boisko przy ul. Bogumińskiej. Na własnym obiekcie piłkarze Józefa Dankowskiego zagrają ze Stalą Brzeg.

2018-03-15 12:25 Autor: PS