Jakuszyce

Narciarka MKS-u Wodzisław Śląski, Katarzyna Niemirska, zdobyła 4. miejsce w ostatnich zawodach narciarskich bieżącego sezonu
0

Wodzisławscy narciarze zanotowali ostatni start w sezonie

Pod koniec marca narciarze z Wodzisławia Śląskiego zanotowali ostatni start w sezonie. Zawody nosiły miano Małego Memoriału Jana Mądrego.

2016-04-06 10:45 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Katarzyna Niemirska, zawodniczka MKS-u Wodzisław Śląski, wygrała w Jakuszycach bieg o Puchar Karkonoszy
0

Zwycięstwo wodzisławianki w narciarskim biegu o Puchar Karkonoszy

19 marca w Jakuszycach rozegrano przedostatni bieg Pucharu Polski w ramach Pucharu Karkonoszy, w którym wystąpili zawodnicy wodzisławskiego MKS-u.

2016-03-24 14:00 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Agata Warło zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegach narciarskich
0

Wodzisławianka Agata Warło Wicemistrzynią Polski Juniorów w biegach narciarskich

Wodzisławianka Agata Warło, reprezentująca Narciarski Klub Sportowy Trójwieś Beskidzka, zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegach narciarskich.

2016-02-23 09:30 Autor: ps, źródło: NKS Trójwieś Beskidzka
0

Dwa medale Dominiki Bieleckiej w Finale Pucharu Polski w biegach narciarskich

13 i 14 marca w Jakuszycach został rozegrany Finał Pucharu Polski w Biegach Narciarskich. Bardzo dobry występ zanotowała w nim Dominika Bielecka, która dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium.

2012-03-25 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa - MKS Wodzisław