Jerzy Wrzód

Wodzisławscy tenisiści w czołówce kraju
0

Blisko 300 zawodniczek i zawodników rywalizowało w sobotę i w niedzielę w II Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Gliwicach w hali Centrum Sportowo - Kulturalnego na 20 stołach.

2021-10-17 15:59 Autor: red.
0

Wodzisław: tenis stołowy pod patronatem prezydenta

Za nami XXIV Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w Tenisie Stołowym. Z naszego powiatu najlepiej zaprezentowali się Krzysztof Marciniec i Andrzej Matczak, którzy wygrali w swoich kategoriach wiekowych.

2014-02-21 10:30 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Jesienny turniej tenisa stołowego za nami

W minioną niedzielę rozegrany został jesienny turniej tenisa stołowego. Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Kaczorek, który wygrał kategorię 41-59 lat oraz kategorię open.

2013-10-17 10:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Najlepsi w kategorii powyżej 60 lat
0

Tenis stołowy: supremacja Jedynki Pszów

Tenisowa rywalizacja o Puchar Prezesa MTKKF w Wodzisławiu Śląskim za nami. Na starcie stanęło prawie 30-stu zawodników z różnych miejscowości. Świetnie w tej konfrontacji wypadł Pszów.

2013-09-19 12:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Nasi zawodnicy po wygranej z Pawlakiem i Markiewiczem
0

12 lat posuchy i wreszcie medal

W 2001 roku na Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym Janusz Makowski zdobył tytuł wicemistrzowski. Od tego czasu żaden reprezentant Wodzisławia nie sięgnął po medal. Aż do tegorocznych mistrzostw w Krakowie

2013-06-29 19:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Finałowy mecz w kategorii powyżej 15 lat
0

Młody tenisista stołowy nie daje szans bardziej doświadczonym

Ponad 20-stu zawodników z Wodzisławia i okolicznych miast i gmin wzięło udział w majowym turnieju tenisa stołowego.

2013-06-08 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe