0

Już jutro w Wodzisławiu Śląskim I Gala Judo Kids

Już jutro, 23 czerwca, odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim premierowa edycja Gali Judo Kids.

2016-06-22 09:15 Autor: ps, źródło: organizator
Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Sandra Pniak z brązem Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Wodzisławianka Sandra Pniak po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte Mistrzostwa Europy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Sandra Pniak została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu
0

Nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego w narodowej kadrze Polski jiu-jitsu

Sandra Pniak, wodzisławianka i nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8, została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu.

2016-04-17 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Łącznie 9 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu zdobyli zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team
0

Octagon Team Wodzisław: najmłodsi zawodnicy klubu z medalami ligi jiu-jitsu

Najmłodsi zawodnicy wodzisławskiego klubu sportów walki Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu.

2016-03-16 12:15 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Trzy medale (w tym Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Polski i III miejsce) zdobyli zawodnicy Octagonu na VI Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu
0

Octagon Team Wodzisław z medalami VI Mistrzostw Polski w jiu-jitsu

W dniach 20-21 lutego odbyły się VI Mistrzostwa Polski No Gi jiu-jitsu w Luboniu pod Poznaniem. Jest to największa impreza No Gi (bez kimon) w kraju z ponad tysiącem startujących zawodników.

2016-02-26 11:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team zdobyli 7 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu
0

Zawodnicy Octagon Team Wodzisław z medalami Ogólnopolskiej Ligi Jiu-Jitsu

16 stycznia młodzi wodzisławscy zawodnicy z Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu, skąd przywieźli siedem medali.

2016-01-25 13:30 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
0

Academia Gorila: rusza nabór do grupy początkującej

Dotychczas nie miałeś motywacji, żeby przyjść na trening lub bałeś się, że nie dasz rady? Teraz masz idealną okazję! Nowy nabór jest skierowany dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z brazylijskim jiu-jitsu.

2015-08-28 21:40 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wodzisławskie Goryle nie zwalniają tempa

W ubiegłym tygodniu zawodnicy wodzisławksiej Academii Gorila brali udział w XIII Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. To druga co do wielkości impreza tej dyscypliny w naszym kraju.

2015-05-24 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejne sukcesy Gorilii

Wodzisławscy Goryle mają za sobą pracowity weekend. W ubiegłą niedzielę zdobyli oni dwa medale podczas Mistrzostw Bytomia w brazylijskim jiu-jitsu.

2015-05-07 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.