Józef Dankowski

Unia Turza zgarnia trzy punkty z Falubazem
0

W słoneczne popołudnie w Turzy Śląskiej doszło do pojedynku drużyn z nizin tabeli III ligi. Szesnasta Unia mierzyła się z siedemnastym Falubazem. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni i wygrali 3:1.

2018-04-15 11:49 Autor: PS
Unia Turza kontra Falubaz Zielona Góra
0

Unia Turza pod wodzą Józefa Dankowskiego nadal walczy o utrzymanie w III lidze. Dziś jedenastka z Turzy zmierzy się o 16:00 z Falubazem Zielona Góra.

2018-04-14 09:13 Autor: PS
Remis Unii Turza w pojedynku z Pniówkiem Pawłowice
0

Unia Turza zremisowała w sobotnie popołudnie 1:1 w wyjazdowym meczu, z lokalnym jak na III-ligowe realia rywalem, Pniówkiem Pawłowice.

2018-04-08 10:04 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Remis Unii Turza w starciu z rezerwami Górnika
0

Jeden punkt zdobyła w Wielką Sobotę Unia Turza. Spotkanie z rezerwami Górnika Zabrze zakończyło się remisem 1:1.

2018-04-02 09:43 Autor: PS
III liga wraca do Turzy Śląskiej
0

W miniony weekend zawodnicy Unii Turza wrócili do rozgrywek piłkarskich. W tą niedzielę rozgrywki III ligi powrócą na boisko przy ul. Bogumińskiej. Na własnym obiekcie piłkarze Józefa Dankowskiego zagrają ze Stalą Brzeg.

2018-03-15 12:25 Autor: PS
Wysoka porażka Unii Turza w Polkowicach
0

O inauguracji rundy wiosennej szybko zapomnieć powinni piłkarze Unii Turza. W sobotnie popołudnie przegrali 6:0 z KS Polkowice.

2018-03-11 11:56 Autor: PS
Porażka Unii Turza na zakończenie przygotowań
0

W piątkowym meczu kontrolnym Unia Turza uległa 0:2 LKS-owi Czaniec, oba gole w drugiej połowie zdobył ze stałych fragmentów gry Krzysztof Jurczak. Pojedynek z Czańcem był ostatnim sparingiem przed ligową walką o utrzymanie w III lidze.

2018-03-04 14:43 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Unia lepsza od Elany Toruń
0

Unia Turza w sobotę odniosła swoje czwarte zwycięstwo w meczach sparingowych pokonując 2:1 lidera II grupy III ligi Elanę Toruń. Obie bramki dla unitów zdobył Marek Gładkowski.

2018-02-19 14:29 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Wysokie zwycięstwo Unii Turza w meczu kontrolnym z Czechami
0

W ubiegłą sobotę wysokie zwycięstwo, z drużyną TJ Lokomotiva Petrovice, odniosła Unia Turza. Po dwóch bramkach Dariusza Pawlusińskiego oraz trafieniach Piotra Szymiczka i Piotra Trąda, podopieczni Józefa Dankowskiego wygrali 4:2.

2018-02-12 14:49 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Unia Turza pewnie ograła Polonię Poraj
0

W trzecim tej zimy meczu sparingowym Unia Turza pokonała 4:1 Polonię Poraj. Rywale Unii obecnie zajmują 6 miejsce w I grupie IV ligi śląskiej i w pierwszej połowie sobotniego spotkania byli równorzędnym przeciwnikiem dla unitów.

2018-02-03 19:00 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl