Ju-jitsu

Puchar Polski jujitsu dla zawodników Akademii Top Team
0

W minioną sobotę zawodnicy Akademii Top Team walczyli  na Pucharze Polski w Jujitsu w Borzęcinie, na którym odnieśli ogromny sukces.

2021-06-21 11:57 Autor: mk, źródło: Akademia Top Team
Wodzisławianka Sandra Pniak leci na Mistrzostwa Świata do Kolumbii
0

Już za kilka dni wodzisławianka Sandra Pniak wyleci do Kolumbii gdzie w biało-czerwonych barwach będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w ju-jitsu. Kończy się właśnie intensywny okres przygotowawczy, który był zupełnie inny niż dotychczasowe.

2017-11-16 08:12 Autor: mk
Puchar Polski dla Sandry Pniak
0

W sobotę, 16.09,2017r. w podwarszawskim Sochaczewie  zorganizowany został Puchar Polski ju-jitsu, w którym triumfowała wodzisławianka Sandra Pniak.

2017-09-26 15:14 Autor: PS
Paulina Śnieg wystąpi w Pucharze Świata w Brazylijskim Ju-Jitsu
0

22 września, Paulina Śnieg, zawodniczka Octagon Team Junior z Wodzisławia Śląskiego weźmie udział w niezwykle prestiżowym wydarzeniu - w Pucharze Świata w Brazylijskim Ju-Jitsu, który odbędzie się w Podgoricy.

2017-09-14 11:31 Autor: PS, źródło: wodzislaw-slaski.pl
Ogromny sukces juniorów z Octagonu!
0

Zawodnicy Club Octagon Team Junior 8. kwietnia brali udział w Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu. Wodzisławianie przywieźli z Krakowa aż trzy medale.

2017-04-12 22:55 Autor: gs, źródło: Club Octagon Team Junior
Sandra Pniak znów na podium. Złoty medal Mistrzostw Polski!
0

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu, które odbyły się w sobotę (8 kwietnia) w Krakowie.

2017-04-11 11:25 Autor: mk; źródło: mat. prasowe
Wodzisławianka z brązowym medalem Mistrzostw Świata w ju jitsu!
0

Zawodowo nauczycielka wychowania fizycznego w wodzisławskiej szkole podstawowej oraz trenerka judo z ponad setką podopiecznych. Z zamiłowania zawodniczka, która sięga po najwyższe sportowe trofea. Sandra Pniak, bo o niej mowa, w przeddzień swoich 26. urodzin stanęła na podium Mistrzostw Świata w ju-jitsu, które odbywały się we Wrocławiu w dniach 25-27 listopada.

2016-12-01 18:03 Autor: mż, źródło: materiały prasowe