Ju-jitsu Wodzisław

Sukces Akademii Top Team w Katowicach. Do Wodzisławia przywieźli aż 33 medale!
0

W niedzielę (18 lutego) w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu Sportowym. Zespół Akademii Sportowej Top Team drużynowo zajął I miejsce!

2024-02-21 17:00 Autor: KB
Top Team: sporo medali wodzisławskiego klubu na sobotnich zawodach
0

W sobotę (17 lutego) zawodnicy i zawodniczki Akademii Sportowej Top Team wzięli udział w X Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Bielawy oraz w turnieju Copa Silesia.

2024-02-20 12:00 Autor: kb
Mistrzostwa Śląska w Jiu-Jitsu: Akademia Sportowa Top Team z medalami
0

Po raz kolejny zawodnicy Akademii Sportowej Top Team przywożą medale z imprezy w województwie śląskim.

2024-01-30 17:00 Autor: kb
Ze Skały do Wodzisławia z workiem medali. Sukces zawodników Akademii Top Team
0

W sobotę (17 czerwca) w Skale odbyła się Małopolska Liga Ju-Jitsu. Zawodnicy Akademii Top Team wrócili do miasta z workiem medali!

2023-06-20 13:00 Autor: KB
Sandra Pniak z medalem Mistrzostw Europy
0

Podczas rozgrywanych w Bukareszcie Mistrzostw Europy w ju-jitsu reprezentanci Polski zdobyli łącznie 25 medali. W stolicy Rumunii znakomicie zaprezentowała się Sandra Pniak. Wodzisławianka stanęła na podium.

2019-06-03 10:15 Autor: ig