Judo

Judo: Jagoda Ciupek mistrzynią Polski
0

Judoczka Jagoda Ciupek z klubu UKS Dwójka Rydułtowy została mistrzynią Polski podczas ostatnich zawodów rozegranych w Rybniku.

2023-10-24 18:00 Autor: KB
Judo: Zawodniczka Akademii Sportowej Top Team powołana do kadry narodowej
0

12-letnia Zosia Zdziebło, podopieczna wodzisławskiej mistrzyni Sandry Pniak, została powołana do kadry narodowej na wrześniowy Puchar Świata Juniorów Młodszych w Czarnogórze.

2017-09-11 09:35 Autor: PS
Przed nami wielka Gala Judo Kids w Wodzisławiu
0

Sportowych emocji 21 czerwca dostarczy nam II Gala Judo Kids, która w Wodzisławskim Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 17.30.

2017-06-19 07:22 Autor: mk
Kolejny sukces młodych judoków z Wodzisławia!
0

Zawody za zawodami, tak młodzi judocy spędzają prawię każdy weekend.

2016-11-15 09:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Judocy z Wodzisławia Śląskiego z workiem medali
0

"Nie piję, nie palę, zdobywam medale" - takim mottem kierują się młodzi judocy z Wodzisławia Śląskiego, którzy kolejny raz wracają z zawodów z workiem medali.

2016-11-03 07:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Młodzi zawodnicy oraz trenerzy Judo Kids wzięli udział w obozie sportowym
0

Młodzi zawodnicy Judo Kids wzięli udział w trwającym 8 dni obozie sportowym w Murzasichle/Zakopane. Nie próżnowała również kadra trenerska.

2016-08-19 11:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
23 czerwca odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim premierowa edycja Gali Judo Kids
0

Już jutro w Wodzisławiu Śląskim I Gala Judo Kids

Już jutro, 23 czerwca, odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim premierowa edycja Gali Judo Kids.

2016-06-22 09:15 Autor: ps, źródło: organizator
Zawodnicy wodzisławskiego Judo Kids zdobyli wiele medali na I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Miasta Rybnik
0

Młodzi judocy z medalami rybnickich mistrzostw

Młodzi zawodnicy Judo Kids Wodzisław zdobyli łącznie 7 medali I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Miasta Rybnik.

2016-05-07 10:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Zawodnicy Judo Kids Wodzisław zanotowali udany występ na V Międzynarodowym Turnieju Judo
0

Wodzisławscy zawodnicy z medalami V Międzynarodowego Turnieju Judo

9 stycznia zawodnicy Judo Kids Wodzisław, wraz ze swoją trenerką Sandrą Pniak, wzięli udział w bielskim turnieju "Pokonujemy Granice".

2016-01-14 13:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
0

Medale judoków na międzynarodowym turnieju w Bielsku

Młodzi adepci judo trenowani przez utytułowaną Sandrę Pniak w ubiegłą niedzielę w Bielsku–Białej zmierzyli się z najlepszymi na IV międzynarodowym Turnieju Judo Dla Dzieci i Młodzieży „Pokonujemy Granice”.

2015-06-06 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.