Kadetki

Kadetki U16 Olimpii wygrywają ze Stalą Brzeg
0

8 listopada koszykarki Olimpii Wodzisław z KU16 udały się do Brzegu, by zmierzyć się, z miejscowym KSK Stal Brzeg. Nasze dziewczyny stanęły na wysokości zadania i zwyciężyły 59:39 (7:12, 16:14, 23:9, 13:4).

2019-11-12 16:13 Autor: AM, źródło: Facebook Olimpia
Kadetki Zorzy z kompletem zwycięstw
0

W ubiegłym tygodniu wodzisławskie siatkarki, aktualne Mistrzynie Śląska, zakończyły pierwszy etap rozgrywek o Mistrzostwo Śląska kadetek w sezonie 2016/2017. W rozgrywkach bierze udział 40 zespołów podzielonych na 6 grup.

2016-12-20 23:06 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Kadetki wodzisławskiej Zorzy po emocjonującej walce w turnieju ćwierćfinałowym awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław awansowały do półfinału Mistrzostw Polski

Po niezwykle trudnym i zaciętym czterodniowym turnieju 1/4 Mistrzostw Polski kadetek w piłce siatkowej, rozgrywanym w Wodzisławiu Śląskim, MKS Zorza Wodzisław po raz czwarty z rzędu awansowała do rozgrywek półfinałowych o Mistrzostwo Polski! To tym większe osiągnięcie, że wodzisławianki biorą udział w rozgrywkach rocznikiem młodszym i większość rywalek góruje nad zawodniczkami Zorzy siatkarskim doświadczeniem.

2016-03-29 10:00 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
Kadetki wodzisławskiej Zorzy będą gospodyniami Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski, którego start już za tydzień
0

MKS Zorza Wodzisław gospodarzem Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski

W związku z wywalczeniem w sezonie 2015/2016 Mistrzostwa Śląska kadetek, siatkarki MKS-u Zorzy Wodzisław Śląski będą gospodyniami Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.

2016-03-10 15:15 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
Kadetki MKS ZORZA Wodzisław Śląski awansowały do Finału Mistrzostw Śląska, które startują 10 lutego w Bielsku-Białej
0

Kadetki wodzisławskiej ZORZY zagrają w Finale Mistrzostw Śląska

W rozegranym w Wodzisławiu turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej kadetek, siatkarki ZORZY Wodzisław zapewniły sobie awans do Turnieju Finałowego w swojej kategorii wiekowej. Tym samym wodzisławski klub wprowadził do walki o medale obie swoje drużyny – młodziczki i kadetki. 10 lutego w Bielsku-Białej rozpoczyna się bój finałowy.

2016-02-08 17:20 Autor: ps, źródło: MKS ZORZA Wodzisław
Aleksandra Piechaczek
0

Zwycięstwo wodzisławskich koszykarek na koniec roku

Udanie kalendarzowy rok zakończyły kadetki Olimpii Wodzisław Śląski. W swoim ostatnim meczu w 2012 roku wodzisławianki pokonały na wyjeździe MKS Czechowice Dziedzice 73:45.

2012-12-19 00:00 Autor: gs, źródło: Olimpia Wodzisław
Karolina Walocha
0

Wygrana kadetek Olimpii Wodzisław

Po tygodniowej przerwie kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski udanie wróciły na parkiet, pokonując w 12. kolejce eliminacji Mistrzostw Polski Kadetek strefy śląsko-opolskiej zespół MKS II Zabrze 100:42.

2012-12-13 00:00 Autor: Olimpia Wodzisław
0

Pewne zwycięstwo koszykarek z Wodzisławia

W rozegranym w miony wtorek spotkaniu kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski bez większych problemów pokonały drużynę GUKS Sukces Lipowa 78:30 (22:6, 16:4, 12:12, 28:8).

2012-11-21 00:00 Autor: gs, źródło: Olimpia Wodzisław
Najskuteczniejsze zawodniczki spotkania w Zabrzu: Karolina Walocha, Wioletta Walocha i Aleksandra Piechaczek
0

Kadetki Olimpii zwyciężyły w Zabrzu

W swoim kolejnym meczu rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetek zawodniczki Olimpii Wodzisław pokonały w Zabrzu drugą drużynę miejscowego MKS-u 96:59.

2012-10-24 00:00 Autor: gs, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Kadetki Olimpii Wodzisław zwycięskie

W swoim drugim w tym sezonie meczu kadetki Olimpii Wodzisław Śląski zdeklasowały w wyjazdowym spotkaniu UKS Sukces Lipowa/MKS Żywiec. Wodzisławianki wygrały aż 98:17.

2012-10-05 00:00 Autor: gs, źródło: Olimpia Wodzisław