Kickboxing

Szymon ''Młody'' Milion zdobył 16 stycznia Mistrzostwo Polski w kickboxingu
0

Zawodnik wodzisławskiego Czarnego Smoka Mistrzem Polski w kickboxingu

16 stycznia w Mińsku Mazowieckim miały miejsce Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w których startowała wodzisławska ekipa "Czarnego Smoka".

2016-01-24 16:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Młodzi kickboxerzy z wodzisławskiego Stowarzyszenia ''Czarny Smok'' stanęli na podium Mistrzostw Śląska
0

Podium dla zawodników z ZST w kickboxingowych Otwartych Mistrzostwach Śląska

Szymon Milion i Kacper Kurasz stanęli na podium Otwartych Mistrzostw Śląska WFMC Kickboxing Lowkick. To młodzi zawodnicy ze Stowarzyszenia "Czarny Smok" działającego w Wodzisławiu Śląskim, których prowadzi nauczyciel-pasjonat Bogdan Milion.

2015-12-08 11:45 Autor: ps, źródło: Zespół Szkół Technicznych
Z medalami wrócili z Pragi zawodnicy grupy FC Ronin
0

Sukces walecznych zawodników FC Ronin w Pradze

Wspaniałym występem uwieńczyli zawody Pucharu Świata w stolicy Czech młodzi wojownicy grupy FC Ronin. Zawodnicy klubów z Radlina (UKS Ronin), Wodzisławia Śląskiego (UKS Lampart) i Rybnika (UKS Ronin Rybnik) zdobyli łącznie 7 medali, w tym 4 złote.

2015-10-31 10:58 Autor: ps, źródło: FC Ronin
0

Puchar Polski w Kickboxingu w niedzielę w Radlinie

24 czerwca o godzinie 17:00 w  Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie rozpocznie się się niezwykle widowiskowa impreza - Puchar Polski Kickboxingu w formach do muzyki oraz w bitwie na triki (akrobatyczne ewolucje w powietrzu).

2012-06-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Sukces Witolda Tetłaka w Bośni

Kolejny udany występ zanotował Witold Tetłak. Zawodnik wodzisławskiego klubu "Czarny Smok" zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Bośni i Hercegowiny w Novim Gradu.

2012-03-15 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Witold Tetłak na podium Mistrzostw Świata.
0

Witold Tetłak trzeci na Mistrzostwach Świata

Witold Tetłak, zawodnik wodzisławskiego klubu sztuk walki ''Czarny Smok'', został brązowym medalistą odbywających się w niemieckim Karlsruhe Mistrzostw Świata federacji WKA w Kickboxingu L-C.

2011-09-07 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe