Koszykówka

0

Kadetki Olimpii nie do zatrzymania

Kadetki ŻKK Olimpia Śląski w swoim trzecim meczu Finału „A” rozgrywek o Mistrzostwo Śląska KU-16 będących jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski Kadetek odniosły swoje trzecie zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonały rywala z Katowic.

2015-02-01 20:40 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Koszykówka: najlepsze gimnazjalistki w powiecie zagrały w Wodzisławiu

W hali Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim rozegrane zostały zawody finałowe Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczyły w nich dziewczęce reprezentacje gimnazjów nr: 1,2,3 i 4 z Wodzisławia oraz Gimnazjum z Turzy Śl., Radlina oraz Marklowic.

2015-01-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Niecodzienny wyczyn zawodnika MKS-u. Wutke daje popis

Ten mecz miał dwa oblicza. Pierwsze, w którym goście z Rudy Śląskiej w Wodzisławiu czuli się jak u siebie. I drugie, kiedy do roboty wziął się kapitan MKS-u - Sebastian Wukte, który w drugiej połowie oddał siedem celnych rzutów za 3 punkty!

2015-01-25 11:48 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

MKS Wodzisław: kadeci udanie rozpoczęli rok

Po przerwie na własnym boisku zaprezentowali się kadeci MKS Wodzisław. Przeciwnikiem była drużyna AZS MOS Opole. Po dobrej grze wodzisławski zespół odniósł pewne zwycięstwo 66:44.

2015-01-17 09:35 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Olimpia Wodzisław: kadetki wygrywają w finale A

Drużyna kadetek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski odniosła pierwsze, ważne zwycięstwo w rozgrywkach Finału A Mistrzostw Śląska będących eliminacja do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16. Młode koszykarki z Wodzisławia pokonały drużynę UKS La-Basket Piekary Śląskie 57:47 (14:12, 14:10, 14:13, 15:12).

2014-12-11 10:21 Autor: mkor, źródlo: Olimpia
Dzięki udanemu finiszowi, zawodnicy MKS mogli odtańczyć w hali Mistrzów swój radosny taniec zwycięstwa
0

Co za finisz! Taniec zwycięstwa i mistrz Śląska znowu na kolanach

Koszykarze MKS-u Wodzisław po raz drugi w tym sezonie ograli mistrza Śląska MU-14 Wojana Pawłowice. Zdolni wodzisławianie wygrali na wyjeździe 57:48. To, co zrobili w ostatniej kwarcie jest po prostu zdumiewające.

2014-11-27 18:41 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kadetki Olimpii liderem swojej grupy

Kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław grają w tym sezonie znakomicie. Zwyciężyły w kolejnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16. Tym razem bez problemów pokonały drużynę MKS Żywiec-GUKS Sukces Lipowa 90:26.

2014-11-23 19:20 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Kadeci MKS Wodzisław ze zmiennym szczęściem

Zwycięstwo na wyjeździe i porażka u siebie - tak ostatnio grali kadeci MKS-u Wodzisław. Dobrą formę zaprezentował zwłaszcza Bartosz Banasik, ale to było za mało, by obejść się bez przegranej.

2014-11-09 19:37 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Kadetki Olimpii jak burza. Nawet na wyjazdach

Sześć zwycięstw w siedmiu meczach - to bilans kadetek Olimpii Wodzisław w rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski KU-16. Tym razem młode i zdolne koszykarki zdobyły Katowice.

2014-11-06 20:03 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Kadeci MKS-u Wodzisław w formie

Drugie zwycięstwo w eliminacjach do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 odnieśli koszykarze MKS Wodzisław Śląski. Tym razem we własnej hali wysoko ograli MCKiS Czeladź.

2014-10-08 11:25 Autor: mkor, źródło: mat.pras