Koszykówka Wodzisław

Historyczny sukces ŻKK Olimpia: wodzisławianki w finale Mistrzostw Polski !
0

W miniony weekend Młodziczki Starsze wodzisławskiej Olimpii wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. To najlepszy wynik w historii klubu!

2019-05-13 10:09 Autor: ig
Półfinały Mistrzostw Polski U14 kobiet w Wodzisławiu Śląskim
0

Koszykówka na dobre rozgościła się w hali sportowej ZSP nr 7 w Wodzisławiu Śląskim. Już w najbliższy weekend nasze koszykarki powalczą o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. Polski Związek Koszykówki po raz kolejny przyznał prawo organizacji turnieju wodzisławskiej Olimpii.

2019-05-07 14:22 Autor: ig
MKS Wodzisław ma snajpera wyborowego
0

Mikołaj Rduch już drugi sezon z kolei jest zdecydowanym liderem w klasyfikacji najlepszych strzelców śląskich rozgrywek koszykarskich rocznika 2005. Łączy świetne oceny w nauce ze swoją największą pasją – koszykówką.

2019-03-15 09:57 Autor: kate
Awans do finału
0

Awans do finału "A" koszykarzy MKS Wodzisław

Rok 2019 jest od początku bardzo owocny dla naszych koszykarzy. To już drugi zespół naszego klubu po drużynie U13M zagra w ścisłej czołówce śląskich zespołów koszykarskich!

2019-01-24 11:09 Autor: Materiały prasowe
Wodzisławscy koszykarze zaraz za podium w Pucharze Śląska
0

Koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski grający w kategorii wiekowej U-12M na koniec sezonu 2017/2018 wywalczyli 4. miejsce w Pucharze Śląska w mini-koszykówce chłopców.

2018-06-15 08:27 Autor: szuM
Młodzi koszykarze z kompletem zwycięstw w Pucharze Śląska [zdjęcia]
0

Zawodnicy MKS-u Wodzisław wygrali oba mecze w Pucharze Śląska U12M. Młodzi koszykarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

2018-04-25 16:09 Autor: szuM, źródło: materiały prasowe
Martyna Jasiulewicz z powołaniem do Reprezentacji U20
0

Trener Krzysztof Szewczyk ogłosił dzisiaj powołania za zgrupowanie kadry koszykarek U20. Wśród 16 powołanych dziewczyn znalazło się miejsce dla zawodniczki Olimpii Wodzisław - Martyny Jasiulewicz.

2018-04-11 18:02 Autor: PS
1 liga koszykówki kobiet zostaje w Wodzisławiu
1

Dzięki drugiej wygranej w fazie Play Out zawodniczki Olimpii zapewniły sobie utrzymanie w 1 lidze. Tym razem wodzisławianki pokonały MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 54:69.

2018-03-18 17:27 Autor: PS
Olimpia zwycięska w pierwszym meczu fazy PLAY-OUT
2

Zwycięstwo Olimpii na początek serii PLAY OUT o pozostanie w 1 Lidze Koszykówki Kobiet. W pierwszym spotkaniu koszykarki z Wodzisławia wygrały z MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 73:43.

2018-03-13 09:25 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Wyjazdowe zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław
0

Epidemia grypy okazała się niestraszna zawodnikom MKS Wodzisław. W ostatnim meczu mimo znacznych braków kadrowych podopieczni Marka Malika pokonali Pogoń Ruda Śląska 85:73.

2018-02-25 11:15 Autor: PS, źródło: materiały prasowe