Krzysztof Lesik

0

Rybnicko-wodzisławska sztafeta najlepsza na VI Półmaratonie Księżycowym

W nocy z 27 na 28 czerwca odbyła się największa impreza biegowa w regionie, na której bezkonkurencyjna okazała się rybnicko-wodzisławska sztafeta.

2015-07-09 17:30 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zawodnicy Formy wzięli udział w czernickim biegu ulicznym

W Boże Ciało odbył się II Czernicki Bieg Uliczny, w którym udział wzięli zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski.

2015-06-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski biją kolejne rekordy

W ostatnim czasie dziewięciu zawodników KS Forma Wodzisław Śląski wystartowało w 30 Haspa Hamburg Maraton.

2015-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zawodnik z Połomii wygrywa półmaraton

104 zawodników wzięło udział w III Dare2By Półmaratonie Krostoszowickim. Zawody wygrał Artur Oślizło z Połomi, który prowadził od startu do samej mety.

2014-10-29 00:00 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Tłumy w Łodzi. Wśród nich biegacze z Wodzisławia

Sporo, bo 1638 zawodników ukończyło maraton w Łodzi. Wśród grupy śmiałków byli też zawodnicy wodzisławskiej Formy. Na których miejscach dobiegli do mety?

2014-04-26 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bieg zakochanych za nami

Ponad 120 osób wzięło udział w Biegu zakochanych. Biegacze i kijkarze pokonali 5 km dystans w krostoszowickim lesie. Kto okazał się najlepszy?

2014-02-23 18:00 Autor: mkor, źródło: Forma Wodzisław
0

II Półmaraton Baszta: kto mistrzem Godowa i powiatu?

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego i Gminy Godów w Półmaratonie za nami. Wystartowało 198 zawodników. Mistrzostwo powiatu wodzisławskiego wywalczyli Artur Oślizło oraz Elżbieta Szymiczek.

2013-11-12 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski, mkor