Krzysztof Skorupa

MKS Wodzisław: dobry bieg D. Bieleckiej
0

Dominika Bielecka z MKS-u Wodzisław Śląski zajęła 3. miejsce podczas 29. Międzynarodowego Biegu w Parku Zamkowym.

2011-06-26 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Na dystansie 5km stylem klasycznym Sabina Śpiewak zajęła 2 miejsce
0

Wodzisław: biegaczki nadal w czołówce

9 i 10 marca na Polanie Jakuszyckiej odbyły się ostatnie biegi z cyklu "Bieg na Igrzyska", których patronem jest Justyna Kowalczyk. Wodzisławianki potwierdziły, że są w dobrej formie.

2011-03-11 00:00 Autor: K.Skorupa
Sabina Śpiewak zajęła 2 miejsce a Dominika Bielecka 4
0

Biegaczki MKS Wodzisław nadal w wysokiej formie

W Biegu na Igrzyska wodzisławianki potwierdziły, że pomimo długiego sezonu narciarskiego nadal zajmują czołowe miejsca w Polsce.

2011-03-07 00:00 Autor: redakcja ; źródło K.Skorupa
- To najlepszy występ zawodniczek - mówi trener Krzysztof Skorupa
0

Najlepszy start biegaczy w historii MKS Wodzisław

Od 14 do 20 lutego w Zakopanem odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. Jest to najważniejsza impreza dla juniorek i juniorów w Polsce, gdzie przyznawane są tytuły Mistrza Polski. Wręcz niespotykaną formą szczyciły się tam młode biegaczki MKS Wodzisław. Zdobyły aż 6 medali.

2011-02-21 00:00 Autor: ig ; materiały prasowe
Sabina Śpiewak stanęła na podium
0

Wodzisław: dobry start w Pucharze Karkonoszy

21 i 22 stycznia br. w Jakuszycach został rozegrany Puchar Karkonoszy w biegach narciarskich zaliczany do Pucharu Polski. Świetnie rozpoczęły starty zawodniczki z Wodzisławia.

2011-02-01 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa