KS SKI Team Wodzisław Śląski

Dobrze rozpoczęty sezon na trasach Kubalonki
0

Dobry początek sezonu startowego w wykonaniu biegaczek i biegaczy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski.

2020-01-03 08:55 Autor: AB, materiały prasowe
Kolejne medale biegaczy KS Ski Team Wodzisław
0

Na zawodach w Siemianowicach Śląskich biegacze KS Ski Teamu zdobyli 3 medale oraz znakomite miejsca w zawodach biathlonowych. Medale zdobyli: Oliwia Kowalska- srebro, Piotr Smaga, Julia Długi, Martyna Pietroszek – brąz.

2019-09-21 19:00 Autor: JK, źródło: [email protected]
Podsumowanie Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich
0

W minioną sobotę na skoczni w Malince podsumowano sezon narciarski w biegach narciarskich. KS SKI TEAM Wodzisław Śląski reprezentowała srebrna medalistka Mistrzostw Śląska juniorek Zosia Paszkiewicz oraz Oskar Kremski, który w kategorii juniorów F uplasował się na IV miejscu.

2019-04-17 09:23 Autor: ig, materiały prasowe
Kolejne sukcesy zawodników KS SKI TEAM Wodzisław Śląski
0

Dwaj zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowali w prestiżowych międzynarodowych zawodach CEZ CITY CROSS SPRINT w Vitkovicach.

2019-03-01 14:50 Autor: Materiały prasowe
Najstarszy zawodnik KS-u SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartował w 41. Biegu Piastów
0

Ma 65 lat i przebiegł na nartach 50 kilometrów. Antoni Solich z KS-u SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartował w 41. Biegu Piastów.

2017-03-16 14:25 Autor: df, źródło: Krzysztof Skorupa
Zawodnik wodzisławskiego KS SKI TEAM zajął 7. miejsce na OOM w Zakopanem
0

Troje zawodników KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowało w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zakopanem. Najlepiej zaprezentował się Robert Paszkiewicz, zdobywając 7. miejsce.

2017-03-15 18:20 Autor: df, źródło: Krzysztof Skorupa
Dominika Bielecka bez medalu na Uniwersjadzie
0

XXVIII Uniwersjada Zimowa w Ałmatach w Kazachstanie zakończona. Polacy zajęli piąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Sprawdziliśmy, jak w ostatnich zawodach poradziła sobie biathlonistka z Wodzisławia Śląskiego - Dominika Bielecka.

2017-02-13 13:50 Autor: df
Uniwersjada: Dominika Bielecka najlepsza z Polek
0

Trwa XXVIII Zimowa Uniwersjada w Almatach w Kazachstanie. W biegach biathlonowych bierze udział zawodniczka KS SKI Team Wodzisław Śląski. Jest już po trzech z pięciu konkurencji. Sprawdziliśmy, jak jej poszło.

2017-02-04 17:20 Autor: df
Dominika Bielecka jedzie na zimowe Mistrzostwa Świata
0

Od pół roku trenuje biathlon, a już udało jej się zakwalifikować na zawody światowej rangi. Akademicki Związek Sportowy powołał zawodniczkę KS SKI Team Wodzisław Śląski do składu na XXVIII Zimową Uniwersjadę w Almatach w Kazachstanie.

2017-01-13 15:15 Autor: df