KS SKI Team Wodzisław Śląski

Zawodniczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski z medalami
0

Oliwia Witek i Martyna Pietroszek, zawodniczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wywalczyły medale w Biathlonie dla każdego. Zawody odbyły się 22 kwietnia w Jeleniej Górze.

2023-05-02 10:12 Autor: tora
Puchar Wisły. Zawodniczka z Wodzisławia z medalem
0

Po sobotnich zmaganiach w biegu charytatywnym w niedzielę przyszedł czas na bieg "O III Puchar Wisły". Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław Śląski ponownie dobrze się zaprezentowali, a najlepsza była Martyna Pietroszek, która zdobyła srebrny medal.

2023-02-02 13:00 Autor: kb
Wrócili z medalami z zawodów o Puchar Prezesa Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego w Biegach na Nartorolkach
0

Przed młodymi zawodnikami kolejne sportowe wyzwania. Dobry początek może stanowić zapowiedź kolejnych sukcesów.

2021-08-28 13:39 Autor: ab, materiały prasowe
Wodzisławski akcent na  XIV Biegu Wiosny
0

Wodzisławski akcent na XIV Biegu Wiosny

Wodzisławska młodzież mocno zaakcentowała swoją obecność na tegorocznym XIV Biegu Wiosny w Rybniku.

2021-06-06 14:35 Autor: ab, materiały prasowe
KS Ski Team: Oliwia złotą medalistką w biegach narciarskich
0

Zawodniczka KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, Oliwia Witek w pięknym stylu pokonała wszystkie rywalki i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając swój pierwszy złoty medal w biegach narciarskich Śląsko-Beskidzkiej Ligi.

2021-02-18 12:14 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
KS Ski Team Wodzisław z sukcesami na Mistrzostwach Polski
1

W dniach 30.01.2021 - 01.02.2021 w Klikuszowej rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów w biegach narciarskich. Biegaczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisały się rewelacyjnie zajmując dwa miejsca w pierwszej 10.

2021-02-15 11:56 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
Biegi narciarskie: Oliwia Witek z 2. miejscem
0

W niedzielę 7 lutego na trasach Kubalonki rozegrano III edycję ligi regionalnej w biegach narciarskich. Zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca wśród śląskich biegaczy, którzy nalezą do najlepszych w Polsce.

2021-02-11 10:12 Autor: mk, źródło: mat. prasowe
Kubalonka należała dziś do zawodnika KS SKI TEAM Wodzisław
0

Narciarze z KS SKI TEAM Wodzisław Śląski odnoszą kolejne sukcesy. Tym razem podbijali Kubalonkę.

2020-02-23 21:31 Autor: AB, materiały prasowe
Międzynarodowy sukces KS SKI TEAM Wodzisław Śląski
0

Kolejny wielki sukces narciarzy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski w międzynarodowych zawodach narciarskich, rozegranych na terenie  kompleksu dawnej huty żelaza, Obszaru Górniczego  Vitkovice w Ostravie.

2020-02-16 11:42 Autor: AB, materiały prasowe
Kolejne sukcesy narciarzy - to zapowiedź dobrego sezonu
0

5 stycznia 2020 na Kubalonce narciarze KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowali w drugiej Edycji Śląsko - Beskidzkiej Ligi w biegach narciarskich.

2020-01-07 20:46 Autor: AB, materiały prasowe