Łukasz Laskowski

Szóste zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław. Gliwice pokonane!
0

Kolejne, bezdyskusyjne zwycięstwo naszych kadetów, którzy umocnili samodzielne prowadzenie w tabeli swojej grupy rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej. Wodzisławianie pewnie zmierzają do Finału „A” tych rozgrywek.

2016-11-08 19:46 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Wysokie zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław w Zabrzu
0

Na półmetku rozgrywek z kompletem zwycięstw nasi kadeci prowadzą samodzielnie w tabeli swojej grupy rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej.

2016-11-02 07:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Srebrny medal w kategorii chłopców U-15 wywalczyli koszykarze MKS-u Wodzisław na turnieju w Ostrawie
0

Srebro koszykarzy MKS Wodzisław na Turnieju Wielkanocnym w Ostrawie

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016", w którym wywalczył srebro.

2016-04-02 13:16 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Koszykarze MKS-u Wodzisław zwyciężyli w zeszłorocznej edycji turnieju w kategorii U-15
0

Koszykarskie zawody „Easter Tournament Ostrava” z udziałem MKS Wodzisław

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski, w skład którego wchodzą uczniowie klasy sportowej Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego, będzie uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016”.

2016-03-23 10:25 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Drużyna kadetów MKS Wodzisław przegrała mecz ostatniej kolejki finału A 66:80. Rywalem była ekipa AZS Częstochowa
0

MKS Wodzisław przegrywa mecz kadetów koszykarskiego finału A

W kolejnej kolejce Finału „A” rozgrywek kadetów koszykarze MKS Wodzisław ulegli w swojej hali zespołowi AZS Częstochowa 66:80.

2016-02-03 14:22 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski wygrali mecz z MOSiR-em Cieszyn i awansowali do Finału ''A'' Mistrzostw Śląska
0

Koszykarze MKS-u Wodzisław awansują do Finału „A” Mistrzostw Śląska

Drużyna młodych koszykarzy MKS-u Wodzisław Śląski zwycięstwem w meczu z MOSiR-em Cieszyn zapewniła sobie awans do Finału "A" Mistrzostw Śląska.

2015-11-21 09:30 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Łukasz Laskowski z MKS-u Wodzisław został powołany do kadry młodzików
0

Zawodnik MKS Wodzisław Śląski na przygotowaniach w kadrze młodzików

Łukasz Laskowski z koszykarskiego klubu MKS Wodzisław został powołany do kadry Polski mężczyzn U14.

2015-10-13 14:30 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

Wodzisławscy koszykarze odebrali złote medale

Podczas tegorocznej Śląskiej Gali Koszykówki, która odbyła się w Katowicach, koszykarze MKS Wodzisław Śląski zostali uhonorowani złotymi medalami, wywalczonymi w sezonie 2014/15.

2015-06-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław zajmuje szóste miejsce w finałach Mistrzostw Polski!

W Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Polski młodzików starszych w koszykówce, w których udział wziął zespół MKS Wodzisław i ostatecznie zajął szóste miejsce.

2015-06-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław wygrywa międzynarodowy turniej w Ostrawie

W dniach od 2 do 5 kwietnia, MKS Wodzisław Śląski uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki w kategorii do lat 14 w Ostrawie i zakończył go zwycięstwem.

2015-04-08 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.