Znów czekają nas spore utrudnienia w poruszaniu się po drogach. Synoptycy zapowiadają bowiem marznące opady, które spowodują gołoledź. Dla naszego regionu IMGW wydał ostrzeżenie II stopnia.
2025-01-14 15:00Dzisiejszy dzień (14 grudnia) nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Do poniedziałku IMGW ostrzega o możliwych lokalnych oblodzeniach i marznących opadach. Szczególnie w godzinach nocnych i porannych czarne, mokre drogi oraz chodniki mogą okazać się miejscami śliskie, o czym należy pamiętać.
2023-12-14 14:00Temperatura spadła poniżej zera, do tego ciągle pada lekki deszcz lub deszcz ze śniegiem. To doprowadzi do gołoledzi, będzie ślisko - prognozują synoptycy. Uważajcie podczas porannych podróży samochodem!
2023-11-23 05:05Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie w ostatnim czasie. Dla naszego regionu ogłoszono alert I stopnia w związku z możliwym wystąpieniem gołoledzi.
2023-01-23 12:59Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne w ostatnim czasie ostrzeżenie. Dzisiejszej nocy możemy spodziewać się opadów marznącego deszczu, który spowoduje gołoledź. Uważajcie!
2022-12-19 17:28Synoptycy ostrzegają: do jutra mogą występować opady śniegu oraz marznącego deszczu, który doprowadzi do powstawania gołoledzi. Z tego powodu dla regionu wydano ostrzeżenie I stopnia.
2022-12-02 13:11Od godziny 14:00 obowiązywał będzie alert Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej dotyczący marznących opadów. Mogą one doprowadzić do gołoledzi na drodze. Będzie ślisko, uważajcie!
2022-11-21 11:11Mając ponad 3 promile prowadziła samochód. Podróż zakończyła na ogrodzeniu
8939Wyłączenia prądu w powiecie wodzisławskim. Sprawdźcie harmonogram
7763Pożar mieszkania po wybuchu petardy. Nie nadaje się ono do mieszkania, potrzebny remont i pomoc
6738"Czołówka" na ul. 1 Maja w Godowie. Cztery osoby trafiły do szpitala
4676Policja poszukuje 37-letniego Michała Mrozka. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił!
4306Razem w obronie elektrowni i przemysłu. Dziś wielki protest związkowców w Warszawie (foto, wideo)
1Poznajcie Polę! To pierwsze dziecko urodzone w 2025 roku w powiecie
1MZK: wolontariusze WOŚP pojadą za darmo
0Policja poszukuje 37-letniego Michała Mrozka. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił!
0Nie upiekło się pasażerowi. Trafił "za kraty" za jazdę pod wpływem i ucieczkę
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert