Medale

Sandra Pniak brązową medalistką Mistrzostw Świata jujitsu w Kolumbii
0

Wspaniałe wieści przyniosły Mistrzostwa Świata jujitsu w Kolumbii na, których wodzisławianka Sandra Pniak zdobyła brązowy medal.

2017-11-30 20:40 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Worek medali dla Formy
0

Udany weekend mają za sobą zawodnicy wodzisławskiej Formy. Na szyjach biegaczy zawisnęło łącznie 13 medali.

2017-11-15 16:58 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Sandra Pniak wraca z Mistrzostw Świata w Grapplingu ze srebrem
0

Już pierwszego dnia Mistrzostw Świata w Grapplingu rozgrywanych w Baku, na podium stanęła Sandra Pniak. Tym razem nasza reprezentantka zajęła drugie miejsce w konkurencji NoGi.

2017-10-23 18:44 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Świetny występ zawodników „Samsona Marklowice” w XVIII Pucharze Polski Armwrestlingu
0

W dniach 06-08.10.2017 r. drużyna „Samson Marklowice” wzięła udział w XVIII Pucharze Polski w Armwrestlingu, który tym razem odbył się w Jabłonce na Orawie.

2017-10-23 10:12 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Medale zawodników SKORUPA TEAM na Międzynarodowym Pucharze Polski Kadetów i Juniorów w Boksie
0

W dniach 28.09 - 01.10 w Grudziądzu odbywał się Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Boksie. Swoją obecność zaznaczyli tam zawodnicy SKORUPA TEAM zdobywając dwa medale w kategoriach kadetów 50kg i 54kg.

2017-10-02 14:47 Autor: PS
KS Forma w 7 Jastrzębskiej Dziesiątce
0

16 zawodników KS Forma uczestniczyło w 7 Jastrzębskiej Dziesiątce która odbyła się w sobotę 16 września 2017 r.

2017-09-22 11:33 Autor: PS
5 medali z Mistrzostw Polski dla wodzisławskich biathlonistów
0

28-30. 06.2017 w Zakopanem rozegrały się najważniejsze zawody sezonu Mistrzostwa Polski w biathlonie. Nie zabrakło na nich reprezentacji UKS Strzał Wodzisław.

2017-07-12 16:00 Autor: PS, źródło: UKS Strzał Wodzisław
SKI Team zdobył kolejne medale
0

Świetny występ całej ekipy biegaczy z KS SKI TEAMU Wodzisław Śl. na zawodach w Chorzowie, gdzie odbyła się kolejna edycja Biathlonu Dla Każdego. Wodzisławscy biegacze zdobyli dwa srebrne medale.

2017-06-28 10:19 Autor: PS, źródło: KS SKI TEAM
Pasmo sukcesów Zespołu Tanecznego „Miraż”
0

Trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale Krajowych Mistrzostw IDO oraz brązowy medal Mistrzostw Europy - takimi sukcesami w ostatnim czasie może pochwalić się Zespół Taneczny „Miraż” działający w Amatorskim Ruchu Artystycznym „ARA” w Wodzisławskim Centrum Kultury.

2017-06-10 12:12 Autor: df, źródło: WCK
Aktywna końcówka sezonu w wykonaniu wodzisławskich i rybnickich Goryli
0

Końcówka sezonu w brazylijskim jiu jitsu zaowocowała workiem medali dla wodzisławskich i rybnickich zawodników Academia Gorila.

2017-06-06 15:11 Autor: PS, źródło: Academia Gorila