MKS Wodzisław ma najlepszą drużynę na Śląsku i najlepszego koszykarza mu-14 w naszym regionie. Drużyna Marka Malika udała się na zasłużony odpoczynek, a tuż przed nim odwiedziła jeszcze na specjalne zaproszenie wodzisławski magistrat.

2015-07-06 16:47 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
1

Koszykarze MKS-u Wodzisław wywalczyli półfinał Mistrzostw Polski!

Na hali Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego miał miejsce ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski w koszykówce chłopców MU-14. Gospodarze - drużyna MKS-u Wodzisław, wygrał wszystkie trzy spotkania i tym samym wywalczyła upragniony awans do 1/2 finału.

2015-04-28 10:25 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Finisz koszykarzy MKS-u. Porażka z wiceliderem, ale wciąż wszystko zależy od nich

Pełna emocji jest końcówka koszykarskich eliminacji do Mistrzostw Polski MU-14. Zawodnicy MKS-u Wodzisław w przedostatniej kolejce pojechali na mecz wyjazdowy do Żor. Ulegli tam ŻAK-owi, ale nie oddali fotelu lidera. Wszystko zależy teraz od poniedziałkowego meczu.

2015-03-05 17:21 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

To będzie dla nich historyczny mecz. Zagrają o złoty medal mistrzostw Śląska

Młodzicy starsi MKS-u Wodzisław stają przed szansą zdobycia tytułu najlepszej drużyny na Śląsku MU-14. W poniedziałek zagrają o ten tytuł z depczącą im po piętach Żorską Akademią Koszykówki.

2015-02-27 06:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Dzięki udanemu finiszowi, zawodnicy MKS mogli odtańczyć w hali Mistrzów swój radosny taniec zwycięstwa
0

Co za finisz! Taniec zwycięstwa i mistrz Śląska znowu na kolanach

Koszykarze MKS-u Wodzisław po raz drugi w tym sezonie ograli mistrza Śląska MU-14 Wojana Pawłowice. Zdolni wodzisławianie wygrali na wyjeździe 57:48. To, co zrobili w ostatniej kwarcie jest po prostu zdumiewające.

2014-11-27 18:41 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Łukasz Laskowski
0

Młodzicy starsi MKS-u zaczynają od porażki

Koszykarze MKS Wodzisław Śl. zostali pokonani przez MOSM Bytom w swoim pierwszym wyjazdowym meczu Mistrzostw Śląska MU-14. Spotkanie rozegrane w Bytomiu zakończyło się wynikiem 83:71 (12:19, 26:22, 20:18, 25:12) dla gospodarzy.

2014-10-04 19:46 Autor: mkor, źródło: MKS
0

Koszykarskie derby nie dla Wodzisławia

Jedna wygrana kwarta to za mało. Młodzicy MKS-u Wodzisław przegrali we własnej hali z MKKS Rybnik 66:70.

2013-11-30 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Drużyna MKS-u, która walczyła podczas zawodów w Żorach
0

MKS Wodzisław Śl. ze zmiennym powodzeniem na turnieju w Żorach

Zespół rocznika 2001 MKS Wodzisław Śl. rozegrał dwa mecze turniejowe z cyklu rozgrywek o Puchar Śląska w mini-koszykówce. Zawody miały miejsce w Żorach.

2013-01-30 00:00 Autor: mkor, MKS Wodzisław Śl.