Wspaniałe wieści przyniosły Mistrzostwa Świata jujitsu w Kolumbii na, których wodzisławianka Sandra Pniak zdobyła brązowy medal.
2017-11-30 20:40Już za kilka dni wodzisławianka Sandra Pniak wyleci do Kolumbii gdzie w biało-czerwonych barwach będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w ju-jitsu. Kończy się właśnie intensywny okres przygotowawczy, który był zupełnie inny niż dotychczasowe.
2017-11-16 08:12Od pół roku trenuje biathlon, a już udało jej się zakwalifikować na zawody światowej rangi. Akademicki Związek Sportowy powołał zawodniczkę KS SKI Team Wodzisław Śląski do składu na XXVIII Zimową Uniwersjadę w Almatach w Kazachstanie.
2017-01-13 15:15Zawodowo nauczycielka wychowania fizycznego w wodzisławskiej szkole podstawowej oraz trenerka judo z ponad setką podopiecznych. Z zamiłowania zawodniczka, która sięga po najwyższe sportowe trofea. Sandra Pniak, bo o niej mowa, w przeddzień swoich 26. urodzin stanęła na podium Mistrzostw Świata w ju-jitsu, które odbywały się we Wrocławiu w dniach 25-27 listopada.
2016-12-01 18:03Kolejny raz wodzisławski zespól taneczny “Miraż” uzyskał nominację na Mistrzostwa Świata Dance Show w Riesie, które odbędą się w listopadzie.
2012-05-31 00:00Już za tydzień, w dniach 25-27 maja, w wodzisławskim hotelu Amadeus odbędą się Mistrzostwa Świata w Hokeju Stołowym.
2012-05-18 00:00Zespół taneczny “Miraż” z Wodzisławia został brązowym medalistą mistrzostw świata!
2011-12-14 00:00Karol Mental z wodzisławskiego zespołu Miraż zajął III miejsce w Mistrzostwach Świata Modern i Jazz Dance.
2010-12-20 00:00Wodzisławski zespół Miraż mocno zaakcentował swoją obecność w tanecznych Mistrzostwach Świata w niemieckiej Riesie.
2010-11-30 00:00Mikołaj Polczyk, Agata Stebel, Kacper Bilczewski i Dagmara Szurek reprezentowali Ognisko Rydułtowy w Mistrzostwach Świata Juniorów w szachach.
2010-11-15 00:00Ucieczka agresywnego kierowcy z dzieckiem prawie zakończyła się tragedią. LPR zabrał kilkulatka do szpitala!
20963[AKTUALIZACJA] Zablokowana ul. Czyżowicka, czołowo zderzyły dwa pojazdy. Niemowlę trafiło do szpitala
14326Szaleńczy rajd kierowcy, uszkodził co najmniej kilka pojazdów. Mamy informacje od policji w Rybniku
13528Nie zważał na ograniczenia, uszkadzał pojazdy, jechał chodnikiem! Szaleńczy rajd pod wpływem narkotyków?
10419Dziecko pogrzyzione przez agresywnego psa w Turzy Śląskiej! 10-latek trafił do szpitala
8171Zabrze odwołało prezydentkę. Sprawdziliśmy, ilu głosów potrzeba do referendum w miastach naszego regionu
1Ucieczka agresywnego kierowcy z dzieckiem prawie zakończyła się tragedią. LPR zabrał kilkulatka do szpitala!
1Spór zbiorowy w Urzędzie Miasta. Chodzi o podwyżki dla pracowników
1Wypadek na ul. Tetmajera w Rydułtowach. Motorowerzysta w szpitalu
1Dwóch motorowerzystów zatrzymanych w godzinę. Jeden przewrócił się na parkingu, drugi ledwo trzymał tor jazdy
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert