MKS Dąbrowa Górnicza

0

Siatkarki Zorzy Wodzisław wygrywają w Dąbrowie Górniczej

Po dwóch słabszych spotkaniach, siatkarki Zorzy Wodzisław poprawiły sobie humory. Zwyciężyły z wyżej notowanym rywalem w Dąbrowie Górniczej 3:0 (20:25, 23:25, 21:25).

2013-11-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Młodziczki Zorzy brązowymi medalistkami Mistrzostw Śląska

Zorza Wodzisław Śląski odniosła kolejny sukces. Po złocie w III lidze i srebrze kadetek młodziczki zdobyły brązowe medale Mistrzostw Śląska.

2012-03-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Kadetki Zorzy Wodzisław Śląski
0

Kadetki Zorzy wicemistrzyniami Śląska

Kolejne trofeum zdobyły siatkarki Zorzy Wodzisław w sezonie 2011/2012. Tym razem tytuł Wicemistrzyń Śląska zdobyły kadetki wodzisławskiego klubu, które wywalczyły srebrne medale w wyczerpującym, pięciodniowym turnieju finałowym w Wodzisławiu Śląskim.

2012-03-07 00:00 Autor: MKS Zorza
0

MKS Zorza: pechowy pierwszy turniej finałowy młodziczek

Pierwszy turniej finałowy Mistrzostw Śląska młodziczek o Puchar Tauron Polska Energia, rozegrany w sobotę, 18.02.2012r w Wodzisławiu Śląskim, zakończył się dla gospodyń bardzo pechowo.

2012-02-20 00:00 Autor: MKS Zorza
Młodziczki będą miały tylko matematyczne szanse na awans do turniejów finałowych
0

MKS Zorza: młodziczki nie składają broni

W trzecim turnieju młodziczek o awans do Finałów Mistrzostw Śląska o Puchar Tauron Polska Energia, podopieczne trenera Mariusza Lechowicza nie dały rady silnym zespołom z Lublińca i Dąbrowy Górniczej.

MKS Zorza: matematyczne szanse na awans
0

W trzecim turnieju młodziczek o awans do finałów Mistrzostw Śląska o Puchar Tauron Polska Energia, podopieczne trenera Mariusza Lechowicza nie dały rady silnym zespołom z Lublińca i Dąbrowy Górniczej.

2011-01-17 00:00 Autor: Redakcja; źródło MKS Zorza