MKS Kluczbork

Wygrana w Kluczborku. Cenne trzy punkty Odry
0

Zawodnicy Odry Wodzisław przywożą z Kluczborka cenne trzy punkty. Spotkanie rozpoczęło się udanie dla wodzisławskiej drużyny, a na przerwę schodzili oni z prowadzeniem 2:1. Po przerwie Odra dołożyła kolejną bramkę, ale mecz musieli kończyć w 10-tkę po czerwonej kartce jednego z zawodników. Ostatecznie goście obronili prowadzenie i wygrali 4:2. Zwycięstwo dało Odrze awans na 12. miejsce w tabeli III ligi.

2022-05-30 15:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Gol w końcówce meczu. Odra dopisuje trzy punkty
0

Jeszcze rano pytaliśmy Damiana Wróbla - dyrektora sportowego Odry Wodzisław czego mu życzyć przed dzisiejszym meczem z MKS-em Kluczbork. - Oczywiście trzech punktów - odpowiedział. Mówisz - masz.

2021-10-23 20:43 Autor: ab
0

Górnik Radlin pokonuje Ruch Chorzów!

Rocznik 2008 Górnika Radlin uczestniczył wczoraj w III Akademii Pszedszkolaka, turnieju rozgrywanym w Częstochowie.

2015-06-02 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.