MKS Wodzisław

0

Kolejne starty wodzisławskich narciarek. Bielecka druga w Pucharze Polski

Startami na nartorolkach i w ulicznych biegach do nowego zimowego sezonu przygotowują się narciarki MKS-u Wodzisław. Kolejnym etapem przygotowań był start w Otwartym Biegu Ulicznym o Puchar Wójta Gminy Marklowice.

2012-10-05 00:00 Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy starsi MKS-u Wodzisław odnieśli kolejne zwycięstwo

Trzecie zwycięstwo z rzędu w sezonie 2012/13, tym razem w wyjazdowym meczu UKS 27 Katowice, odniósł zespół młodzików starszych MKS-u Wodzisław.

2012-10-03 00:00 Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy MKS-u Wodzisław rozpoczęli sezon

Wyjazdowym zwycięstwem 74:39 GTK Gliwice sezon 2012/13 rozpoczął zespół młodzików MKS-u Wodzisław Śląski.

2012-09-19 00:00 Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
0

Biegaczki MKS Wodzisław rozpoczęły zmagania w Pucharze Polski

Startem w Jeleniej Górze w pierwszy weekend września zmagania w Pucharze Polski na nartorolkach rozpoczęły zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski.

2012-09-06 00:00 Autor: gs
0

Dominika Bielecka wygrywa w 20. Ogólnopolskim Biegu Fiata

Zawodniczka MKS Wodzisław, Dominika Bielecka, była najlepsza na dystansie 4 km podczas 20. Ogólnopolskiego Biegu Fiata w Bielsku-Białej. Jedenaste miejsce w tej samej kategorii zajęła Sonia Fulneczek.

2012-05-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Dominika Bielecka na najwyższym stopniu podium 18. EKO Biegu w Radlinie
0

Narciarki MKS Wodzisław rozpoczęły przygotowania do następnego sezonu

Startami w biegach przełajowych w Czeskim Cieszynie i Radlinie przygotowania do następnego sezonu rozpoczęły narciarki MKS Wodzisław Śląski.

2012-05-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław ogrywają tyszan

Drużyna młodzików młodszych MKS-u Wodzisław pokonała na własnym parkiecie KS MOSM Tychy 86:60.

2012-03-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śl.
0

Dwa medale Dominiki Bieleckiej w Finale Pucharu Polski w biegach narciarskich

13 i 14 marca w Jakuszycach został rozegrany Finał Pucharu Polski w Biegach Narciarskich. Bardzo dobry występ zanotowała w nim Dominika Bielecka, która dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium.

2012-03-25 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa - MKS Wodzisław
Kategoria open: 1. Dominika Bielecka, 2. Sonia Fulneczek
0

Wodzisławskie biegaczki wygrywały w Czechach

Świetny występ zanotowały zawodniczki MKS Wodzisław Śląski. W rozegranym 19 lutego w czeskim Dolnym Beneśovie Międzynarodowym Biegu Narciarskim SKI NEZMAR CLASIC 2012 wodzisławskie biegaczki wygrały większość biegów w różnych kategoriach wiekowych.

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Sonia Fulneczek i Dominika Bielecka
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław startowały w Dusznikach

Po raz kolejny nie zawiodły biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski. W odbywającym się w dniach 11-12 lutego w Dusznikach Zdroju Biegu na Igrzyska wodzisławianki spisały się na miarę oczekiwań.

2012-02-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe