MKS Wodzisław

Dominika Bielecka na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
0

Brąz Dominiki Bieleckiej na Mistrzostwach Polski

Dominika Bielecka zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Narciarskich. W zawodach uznawanych za Mistrzostwa Polski Juniorek zawodniczka MKS-u Wodzisław wywalczyła brąz w biegu sprinterskim na dystansie 1,4 km stylem dowolnym.

2012-02-10 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Sonia Fulneczek podczas biegu stylem klasycznym
0

Biegaczki MKS Wodzisław w coraz wyższej formie

Zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski podczas rozgrywanych w dniach 28-29 stycznia w  Tomaszowie Lubelskim Biegu na Igrzyska oraz Pucharu Polski w Biegach Narciarskich potwierdziły, że ich forma rośnie.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Młodzicy młodsi MKS Wodzisław
0

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław wygrywają na zakończenie rundy zasadniczej

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław Śląsk w ostatnim spotkaniu rozgrywek grupowych rundy zasadniczej pokonali na wyjeździe UKS Hajduki Chorzów 62:39.

2012-01-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śl.
archiwum
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski rozpoczęły sezon na Kubalonce

30 grudnia na trasach biegowych został rozegrany Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy z udziałem reprezentantów Czech, Słowacji i Polski.

2012-01-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Młodzicy młodsi MKS Wodzisław Śl
0

Ważne zwycięstwo młodzików młodszych MKS-u Wodzisław

W drugim meczu rundy rewanżowej w ramach rozgrywek koszykówki młodzików młodszych MKS Wodzisław Śląski pokonał w wyjazdowym spotkaniu sąsiada z ligowej tabeli drużynę UKS SP 27 Katowice 78:60.

2011-12-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śl.
Juniorzy MKS-u Wodzisław Śląski
0

MKS Wodzisław Śląski zwycięża w Świętochłowicach

Bardzo udanie w rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów w strefie śląsko-opolskiej zakończyli swój kolejny mecz wyjazdowy koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski.

2011-11-26 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śląski
MKS Wodzisław rozgromił Zagłębie Sosnowiec
0

W ostatniej kolejce rozgrywek eliminacyjnych do MP juniorów w koszykówce strefy śląsko-opolskiej drużyna MKS-u Wodzisław Śląski zwyciężyła z Zagłębiem Sosnowiec 68:40.

2011-11-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

Nartorolki: dobry występ zawodniczek z Wodzisława w Pucharze Polski

Dominika Bielecka zajęła trzecie, a Sonia Fulneczek dziewiąte miejsce na inaugurację Pucharu Polski 2011 w biegach na nartorolkach.

2011-09-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Na dystansie 5km stylem klasycznym Sabina Śpiewak zajęła 2 miejsce
0

Wodzisław: biegaczki nadal w czołówce

9 i 10 marca na Polanie Jakuszyckiej odbyły się ostatnie biegi z cyklu "Bieg na Igrzyska", których patronem jest Justyna Kowalczyk. Wodzisławianki potwierdziły, że są w dobrej formie.

2011-03-11 00:00 Autor: K.Skorupa
Sabina Śpiewak zajęła 2 miejsce a Dominika Bielecka 4
0

Biegaczki MKS Wodzisław nadal w wysokiej formie

W Biegu na Igrzyska wodzisławianki potwierdziły, że pomimo długiego sezonu narciarskiego nadal zajmują czołowe miejsca w Polsce.

2011-03-07 00:00 Autor: redakcja ; źródło K.Skorupa