MKS ZORZA Wodzisław Śląski

Kadetki wodzisławskiej Zorzy po emocjonującej walce w turnieju ćwierćfinałowym awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław awansowały do półfinału Mistrzostw Polski

Po niezwykle trudnym i zaciętym czterodniowym turnieju 1/4 Mistrzostw Polski kadetek w piłce siatkowej, rozgrywanym w Wodzisławiu Śląskim, MKS Zorza Wodzisław po raz czwarty z rzędu awansowała do rozgrywek półfinałowych o Mistrzostwo Polski! To tym większe osiągnięcie, że wodzisławianki biorą udział w rozgrywkach rocznikiem młodszym i większość rywalek góruje nad zawodniczkami Zorzy siatkarskim doświadczeniem.

2016-03-29 10:00 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
Młodziczki MKS-u Zorza Wodzisław Śląski rozegrały 11 marca Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska. W końcowej klasyfikacji zajęły IV miejsce
0

Młodziczki Zorzy Wodzisław rozegrały finałowy turniej Mistrzostw Śląska

W miniony piątek zakończyły się zawody finałowe Mistrzostw Śląska młodziczek w sezonie 2015/2016. Rozgrywki trwały siedem miesięcy, wzięło w nich udział 56 zespołów. Młodziczki ZORZY dotarły aż do finałowej czwórki, do grona najlepszych drużyn w województwie.

2016-03-14 11:15 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
Siatkarki MKS Zorza Wodzisław zdobyły tytuł Mistrzyń Śląska Kadetek
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław Mistrzyniami Śląska

Ogromnym sukcesem siatkarek Zorzy zakończył się rozgrywany w Bielsku-Białej Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska kadetek. Wodzisławianki, grające rocznikiem młodszym od rywalek, pokonały wszystkie swoje przeciwniczki i zostały Mistrzyniami Śląska.

2016-02-21 13:08 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław
Kadetki MKS ZORZA Wodzisław Śląski awansowały do Finału Mistrzostw Śląska, które startują 10 lutego w Bielsku-Białej
0

Kadetki wodzisławskiej ZORZY zagrają w Finale Mistrzostw Śląska

W rozegranym w Wodzisławiu turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej kadetek, siatkarki ZORZY Wodzisław zapewniły sobie awans do Turnieju Finałowego w swojej kategorii wiekowej. Tym samym wodzisławski klub wprowadził do walki o medale obie swoje drużyny – młodziczki i kadetki. 10 lutego w Bielsku-Białej rozpoczyna się bój finałowy.

2016-02-08 17:20 Autor: ps, źródło: MKS ZORZA Wodzisław
II-ligowe siatkarki MKS ZORZA Wodzisław Śląski pokonały w pierwszym meczu 2016 roku MKS Kalisz 3:2
0

Udane rozpoczęcie Nowego Roku siatkarek II-ligowej ZORZY

Siatkarki II-ligowego klubu MKS ZORZA Wodzisław Śląski udanie rozpoczęły Nowy Rok wygrywając pierwszy tegoroczny mecz w tie-breaku.

2016-01-11 13:31 Autor: ps, źródło: MKS Zorza
0

Złoto dla siatkarki z Wodzisławia

Patrycja Papszun wraz z reprezentacją województwa śląskiego w siatkówce wzięła udział w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

2015-07-12 18:50 Autor: mkor, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
0

Zorza Wodzisław w półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek!

Siatkarki Zorzy Wodzisław wygrały turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek. Teraz czeka ich gra w półfinałach.

2015-03-27 08:31 Autor: Dariusz Firut, mkor
0

II liga kobiet: siatkarki Zorzy kończą rok porażkami

1 zwycięstwo i 3 porażki - to grudniowy bilans siatkarek Zorzy Wodzisław występujących na parkietach II ligi. W grudniu Zorza stoczyła walkę m.in. z liderem tabeli.

2013-12-28 00:00 Autor: mkor, źródło: Zorza Wodzisław
0

Zorza Wodzisław: ugrać pierwsze zwycięstwo!

Dzisiaj siatkarki Zorzy Wodzisław grają kolejny mecz w II lidze.

2013-10-05 00:00 Autor: mkor, rf
0

Zorza przegrywa na inaugurację

Faworyzowana ekipa KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice była pierwszym rywalem Zorzy, który pojawił się w Wodzisławiu na meczu II ligi. Na inaugurację nasze siatkarki musiały przełknąć gorycz porażki.

2013-10-02 00:00 Autor: rf, mkor