„Radlińskie Betlejki”, organizowane po raz 14. to bodaj największy przegląd widowisk jasełkowych w regionie. Do Radlina zjedzie się rzesza dzieci nie tylko ze Śląska, ale również z Czech.
2010-12-31 00:00Tradycyjnie, na początku stycznia, w czasie Miejskiego Festiwalu Widowisk Jasełkowych wodzisławskie szkoły podstawowe i gimnazja będą mogły zaprezentować obyczaje bożonarodzeniowe w formie jasełek.
2010-12-29 00:00Wiejski Dom Kultury Gorzyce zaprasza dzieci od lat 6 i młodzież do uczestnictwa w zajęciach tanecznych.
2010-12-21 00:00Witryna internetowa, stworzona przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych, wygrała ogólnopolski konkurs LEO-ON-LINE na strony internetowe projektu Leonardo da Vinci „Building the common future”.
2010-12-14 00:00Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi realizuje projekt pt. „NIE dopalaczom”. W ramach kampanii zostaną zorganizowane warsztaty dla nauczycieli oraz konkurs „Ja nie biorę”.
2010-12-12 00:00W ramach projektu Leonardo „Building the common future” Włosi ze szkoły w Genui odwiedzili uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim. Tym razem młodzież świętowała Dzień Górnika.
2010-12-10 00:00Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Landego w Wodzisławiu Śląskim zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimanzjalnych do udziału w Wodzisławskim Festiwalu Młodego Kina pt. "Młodzi w globalnej wiosce".
2010-11-27 00:00Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim już po raz drugi odwiedzili partnerską szkołę w tureckim mieście, Kayseri.
2010-11-18 00:00W Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim młodzież sprawdziła swoją wiedzą o Mistrzostwach Świata w piłce możnej.
2010-11-15 00:00Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym. W tym roku tematem prac są cztery pory roku.
2010-11-04 00:00Radlin: Dramat w Radlinie. Łowcy Pedofili namierzyli 26-latka. "Był wyjątkowo obsceniczny i wyrachowany" [wideo]
34743Kradła ubrania w Galerii Karuzela. Poznajecie złodziejkę?
26334Trwa remont Balatonu. Co dzieje się na terenie Ośrodka?
16037Makabryczne odkrycie. W Radlinie ujawniono zmumifikowane zwłoki
11948Narkotykowy baron w Rydułtowach. Zabezpieczono 2,5kg narkotyków i kilkanaście tysięcy złotych
11601Donald Tusk w Wodzisławiu Śląskim. Mówił o silnym samorządzie i problemach z SRK (wideo)
4Trwa remont Balatonu. Co dzieje się na terenie Ośrodka?
3CPK ujawnia plany. Znamy wariant inwestorski linii Katowice – Ostrawa
3Budowa CPK. Gminy wyrażają sprzeciw!
2Wrócą połączenia Kolei Śląskich do czeskiego Bohumina
2Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertKtórędy powinna przebiegać linia kolejowa łącząca Wodzisław z Jastrzębiem?
Oddanych głosów: 2442