Octagon

Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Sandra Pniak została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu
0

Nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego w narodowej kadrze Polski jiu-jitsu

Sandra Pniak, wodzisławianka i nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8, została reprezentantką narodowej kadry Polski w jiu-jitsu.

2016-04-17 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Łącznie 9 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu zdobyli zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team
0

Octagon Team Wodzisław: najmłodsi zawodnicy klubu z medalami ligi jiu-jitsu

Najmłodsi zawodnicy wodzisławskiego klubu sportów walki Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu.

2016-03-16 12:15 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Trzy medale (w tym Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Polski i III miejsce) zdobyli zawodnicy Octagonu na VI Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu
0

Octagon Team Wodzisław z medalami VI Mistrzostw Polski w jiu-jitsu

W dniach 20-21 lutego odbyły się VI Mistrzostwa Polski No Gi jiu-jitsu w Luboniu pod Poznaniem. Jest to największa impreza No Gi (bez kimon) w kraju z ponad tysiącem startujących zawodników.

2016-02-26 11:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Mateusz Widenka dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium Spartan Fight Challengers
0

Wodzisławski Octagon Team z sukcesami na Spartan Fight Challengers

W sobotę 6 lutego zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team wzięli udział w zawodach zorganizowanych w Bytomiu.

2016-02-16 13:25 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Zawodnicy Octagon Team Wodzisław wywalczyli na zawodach w Tychach i Dzierżoniowie łącznie 8 medali
0

Osiem medali z dwóch zawodów - oto bilans wodzisławskiego Octagonu

Ubiegły weekend okazał się szczęśliwy dla zawodników Octagonu, którzy z dwóch imprez w Dzierzoniowie i Tychach przywieźli łącznie 8 medali.

2016-01-30 14:20 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team zdobyli 7 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu
0

Zawodnicy Octagon Team Wodzisław z medalami Ogólnopolskiej Ligi Jiu-Jitsu

16 stycznia młodzi wodzisławscy zawodnicy z Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu, skąd przywieźli siedem medali.

2016-01-25 13:30 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
0

Kolejny sukces wszechstronnej Sandry Pniak

Sandra Pniak w czasie odbywających się Akademickich Mistrzostw Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc pokazała, że w sporcie można być świetnym w kilku dyscyplinach i osiągać w nich sukcesy. Po wyczerpującym wysiłku Sandra stanęła na podium powiększając kolekcję swoich krążków o brązowy medal.

2015-04-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.