Kibice Odry delikatnie rzecz ujmując wyrażaja pewne zaniepokojenie kolejnymi zmianami w składzie trzecioligowego zespołu.

2021-08-02 12:58 Autor: AB
R. Wieczorek: byliśmy na fali. Mija 25 lat od debiutu Odry w ekstraklasie
5

To był mecz! To były emocje! Równo ćwierć wieku temu Odra Wodzisław rozegrała swój pierwszy mecz w ekstraklasie. Jak wspomina to wydarzenie Ryszard Wieczorek - strzelec historycznego pierwszego gola.

2021-07-27 20:08 Autor: ab, materiały prasowe
Pierwsza połowa meczu przesądziła o przegranej
0

Odra Wodzisław przegrała 0:3 z Zagłębiem II Sosnowiec w trzecim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie meczu.

2021-07-22 20:36 Autor: ab, materiały prasowe
Odra pokonała rywala w drugim meczu testowym
0

Odra Wodzisław pokonała 4:1 KS Olkusz w drugim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Jedną z bramek dla wodzisławskiego zespołu zdobył Marcin Wodecki, a pozostałe były autorstwa piłkarzy testowanych w naszym klubie.

2021-07-17 15:31 Autor: ab, źródło: Odra Wodzisław
Trener Odry podjął decyzję. Zostaje w Klubie
0

Damian Nowak zostaje z zawodnikami Odry w nowym sezonie. Uzgodnił warunki z klubem.

2021-07-11 08:16 Autor: ab
Odra Wodzisław w III lidze!
1

Odra Wodzisław wywalczyła upragniony awans do III ligi. W drugim meczu barażowym wodzisławianie pokonali na wyjeździe Raków II Częstochowa.

2021-06-22 18:05 Autor: ww
Odra pokonała Raków w barażu o III ligę. Piłkarze walczyli z przeciwnikiem i upałem
0

Pierwszy krok w walce o III ligę zrobiony. Piłkarze Odry pokonali na własnym boisku rezerwy Rakowa.

2021-06-19 18:41 Autor: ab
Odra Wodzisław stoi w obliczu wyzwania. Czy trybuny wypełnią się kibicami?
1

To już jutro! Wiemy, że na ten mecz czeka wielu wodzisławian. Czy stadion przy Bogumińskiej wypełnią kibice Odry Wodzisław?

2021-06-18 14:16 Autor: AB
Odra Wodzisław rozgromiła Przyszowice. Unii Turza się powiodło
0

Wysoka wygra Odry Wodzisław na zakończenie sezonu. Drużyna rozgromiła 7:1 Jedność 32 Przyszowice w ostatnim meczu sezonu zasadniczego rozgrywek IV ligi. Unia Turza z kolei na wyjeździe pokonała rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2021-06-14 08:32 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Unia Turza
Na Bogumińskiej gole dopiero w drugiej połowie
0

Wczorajsze spotkanie wodzisławskich piłkarzy z rywalami z Bełku mogło przyprawić nieco wrażliwszych kibiców o kołatanie serca. Wszystko za sprawą bezbramkowej pierwszej połowy.

2021-06-06 10:51 Autor: ab