To nie było udany weekend dla grających w IV lidze MKP Odry Centrum oraz Odry Wodzisław.

2019-08-19 15:43 Autor: red
Piłkarski weekend: komplet wyników i tabele
0

W miniony weekend ruszyły rozgrywki IV ligi i klasy A. Druga kolejkę mają za sobą zespoły rywalizujące w klasie okręgowej. Przedstawiamy Wam komplet wyników i tabele.

2019-08-12 12:52 Autor: ig
Kolejni nowi gracze w Odrze Wodzisław
0

Robert Majeranowski i Artur Grzechynka zostali nowymi graczami Odry Wodzisław.

2019-08-02 12:09 Autor: ww
Odra Centrum zabiera głos ws. kibicowskiego skandalu
2

Zarząd MKP Odra Centrum zabrał głos w sprawie bulwersującego wtargnięcia kibiców Odry Wodzisław na boisko. Co ciekawe, zdaniem działaczy Odry Centrum w gronie "kiboli", którzy zakłócili porządek był "przedstawiciel władz statutowych APN Odra".

2019-07-16 15:51 Autor: red
Ryszard Wieczorek trenerem trzecioligowego klubu
0

Ryszard Wieczorek po udanym sezonie rozgrywek rozstał się z APN Odrą Wodzisław Śląski. Z początkiem lipca rozpoczął pracę w trzecioligowym KKS Włókniarz Kalisz.

2019-07-03 10:45 Autor: ig
Piłkarski weekend. Wyniki od IV ligi do klasy C
0

Za nami kolejny weekend bogaty w piłkarskie emocje. Prezentujemy Wam wyniki od IV ligi do klasy C.

2019-06-03 09:40 Autor: MM
Wodzisław: Ach, co to był za ślub! Na stadionie!
0

W sobotę w przerwie meczu Odra Wodzisław - Przyszłość Rogów na stadionie przy Bogumińskiej odbył się ślub.

2019-06-02 12:47 Autor: ig
Podsumowanie piłkarskiego weekendu. Wyniki, tabele
0

Rozgrywki piłkarskie w regionie powoli zbliżają się do końca. Prezentujemy Wam komplet wyników od IV ligi do klasy C.

2019-05-28 09:22 Autor: Redakcja
Klasa okręgowa: w weekendowych spotkaniach padły 53 gole
0

26. kolejka klasy okręgowej "Zina" przyniosła sporo goli. Wysokie zwycięstwo odniosła Unia Turza, która pokonała Polonię Marklowice 7:0. Aż 12 bramek padło w Borucinie. Z kolei Odra Wodzisław i Silesia Lubomia zmagały się z kapryśną pogodą. Intensywne opady deszczu wstrzymały spotkanie przy Bogumińskiej na niemal 30 minut.

2019-05-20 11:09 Autor: ig