Odra Wodzisław

Dziś grają. Odra Wodzisław powalczy w Goczałkowicach
0

Już dziś mecz 2. kolejki III ligi. Odra Wodzisław na wyjeździe zmierzy się z LKS Goczałkowice-Zdrój. Początek starcia o 13:00 na Panattoni Arena.

2022-08-13 10:00 Autor: KB
Emocje do samego końca. Odra Wodzisław remisuje z Pniówkiem Pawłowice
0

Za nami inauguracja sezonu 3. Ligi. W pierwszym spotkaniu rozgrywek Odra Wodzisław na własnym boisku podejmowała Pniówek Pawłowice. Do 80. minuty kibice gospodarzy byli w średnich nastrojach. Ich ulubieńcy przegrywali 1:3. Jednak dzięki piorunującej końcówce gospodarze doprowadzili do remisu.

2022-08-08 13:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Zwycięstwo na koniec presezonu. Odra Wodzisław 2:0 Decor Bełk
0

Zespół Odry Wodzisław pokonał w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed nowym sezonem Decor Bełk 2:0. Tym samym piłkarze Odry okres przygotowawczy zakończyli bez ani jednej porażki. Teraz czas na ligowe zmagania.

2022-08-01 15:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Odra Wodzisław 6:0 Unia Racibórz
0

Wczoraj Odra Wodzisław rozegrała kolejny mecz kontrolny przed nowym sezonem. Podopieczni Jacka Trzeciaka nie dali żadnych szans czwartoligowej Unii Racibórz i pewnie pokonali przyjezdnych 6:0.

2022-07-28 11:00 Autor: KB
Artur Gać oraz inni odchodzą. Dziesięciu zawodników opuszcza klub
0

Dziesięciu piłkarzy Odry Wodzisław, którzy jeszcze w rundze wiosennej występowali w klubie z Bogumińskiej opuszcza klub. Wśród nich jest Artur Gać, który przez sześć sezonów był związany z wodzisławskim klubem.

2022-07-26 17:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Pewne zwycięstwo w sparingu. Odra Wodzisław 5:1 Ruch Radzionków
0

Czwarty mecz kontrolny przed nowym sezonem zakończył się dla Odry Wodzisław pewnym zwycięstwem nad Ruchem Radzionków. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak po przerwie rozwiązał się worek z bramkami i padło aż sześć trafień, pięć na konto Odry.

2022-07-25 09:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
5:0. Pewne zwycięstwo Odry Wodzisław z Unią Turza Śląska
0

Kolejnym sparingowym rywalem Odry Wodzisław był lokalny zespół, Unia Turza Śląska. 3-ligowa drużyna nie dała szans rywalom z 4. ligi. Mecz był rozgrywany systemem 3x30 minut, a wszystkie bramki padły do 45. minuty meczu. Odra pewnie wygrała to spotkanie 5:0.

2022-07-22 12:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Drugi sparing, drugi remis. Odra Wodzisław 3:3 ROW Rybnik
0

W drugim meczu kontrolnym przed nowym sezonem Odra Wodzisław zremisowała z ROW-em Rybnik 3:3. Do przerwy Odra prowadziła już 2:0, ale w drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami i oglądaliśmy jeszcze 5 trafień. Ostatecznie ROW zdołał doprowadzić do wyrównania. Bramki dla Odry zdobyli Artur Gać, Radosław Kruppa oraz zawodnik testowany.

2022-07-17 08:56 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Szkatuła piłkarzem Odry. Dwóch zawodników przedłużyło kontrakty
0

Odra Wodzisław dokonała drugiego, letniego wzmocnienia przed nowym sezonem. Nowym nabytkiem „Dumy Wodzisławia” jest Przemysła Szkatuła. Zawodnik rozpoczynał karierę piłkarską od Wodzisławia, w poprzednim sezonie występował w Ruchu Chorzów. Dwóch piłkarzy, Wojciech Wenglorz i Maciej Kłosek przedłużyli natomiast swoje umowy z Odrą.

2022-07-14 11:52 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Pierwszy transfer. Tomasz Krężelok w Odrze Wodzisław
0

Odra Wodzisław przeprowadziła pierwszy transfer w tym oknie transferowym. Nowym zawodnikiem drużyny z Bogumińskiej został Tomasz Krężelok. Piłkarz występuję na pozycji pomocnika. Byłą drużyną Krężeloka był GKS Tychy.

2022-07-12 16:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław